Tylko nieliczni wiedzą, co jest napisane na grobie zamordowanej córki Eleni. Łzy same napływają do oczu

Tylko nieliczni wiedzą, co jest napisane na grobie zamordowanej córki Eleni. Łzy same napływają do oczu Źródło: TRICOLORS/East News

Historia córki Eleni jest jednym z najsmutniejszych wydarzeń, jakie dotknęło polskich artystów. Afrodyta Tzoka została bestialsko zamordowana w 1994 roku przez swojego byłego chłopaka. Niewiele osób wie o tym, co zostało wykute na nagrobku, te słowa wyciskają łzy z oczu. Śmierć córki była dla Eleni ogromną tragedią, mimo to zebrała w sobie tyle sił, by przebaczyć zabójcy.

Córka Eleni, Afrodyta Tzoka, została zamordowana w 1994 roku, dziewczyna miała zaledwie 17 lat. Jak się okazało w trakcie śledztwa, została zamordowana przez swojego byłego chłopaka. To wydarzenie wstrząsnęło całym krajem. Gdy Eleni przebaczyła zabójcy, wszyscy byli pełni podziwu dla jej siły i odwagi. Niewiele osób jednak wie, co znalazło się na nagrobku córki Eleni. Te słowa wyciskają łzy z oczu.

Córka Eleni zginęła tragicznie ponad 20 lat temu, widok jej grobu do dziś doprowadza do łez

22 stycznia 1994 roku cała Polska dowiedziała się o zaginięciu Afrodyty Tzoki. 17-latka zniknęła 20 stycznia i od tamtej pory nie udawało się nawiązać z nią żadnego kontaktu. Tego samego dnia Eleni otrzymała telefon od rzekomego porywacza z żądaniem okupu. Miało dojść do kolejnej rozmowy, jednak nigdy więcej telefon od niego nie zadzwonił. Wówczas nikt nie spodziewał się jeszcze tak ogromnej tragedii.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Policja natychmiast podjęła czynności w celu odnalezienia zaginionej dziewczyny. Wszystkie tropy wskazywały jednoznacznie na jej byłego chłopaka - Piotra G. Dziewczyna była widziana po raz ostatni, gdy wsiadała pod szkołą do samochodu podejrzanego. Chłopak już wcześniej wydawał się podejrzany, dlatego Afrodyta usiłowała zerwać z nim kontakt. Piotr nie dawał jednak za wygraną.

Początkowo mężczyzna nie przyznawał się do winy, jednak po pewnym czasie nie wytrzymał, gubiąc się we własnych zeznaniach. Zastrzelił 17-letnią dziewczynę. Wydarzenie było wstrząsające dla całego kraju. Eleni była załamana stratą, mimo to po latach wybaczyła Piotrowi zabójstwo swojej córki. Wyznała jednak, że wybaczenie nie oznacza, że kiedykolwiek zapomni o tym, co zrobił jej córce.

Dzisiaj grzeje: 1. Szumowski nie pozostawił wątpliwości. Wróci bezwzględny nakaz

2. Tajemnicza śmierć znanego dziennikarza. Zawiadomiono prokuraturę

Grób córki Eleni do dziś powoduje łzy napływające do oczu. Widok zdjęcia 17-letniej dziewczynki jest przytłaczający, miała przed sobą całe życie. Mało kto wie jednak, jaki napis widnieje na nagrobku. Te słowa doprowadzają do płaczu.

Źródło: Youtube/Super Express

Najlepsze newsy dnia:

  1. Gotujesz zupę pomidorową na rosole z udek z kurczaka? Nie zapominaj o triku naszych babć, nadaje cudownego smaku
  2. Mistrzyni Europy zmarła w wyniku porodu. Jeszcze niedawno zdobywała medale
  3. Niebywałe, turyści publikują kolejne paragony znad morza. Podobnych kwot nikt się nie spodziewał
  4. Katastrofalne zniszczenia, w jednym rejonie najwyższy możliwy stan zagrożenia. Żywioł nie miał litości dla Polaków
  5. Rodzice wyszli na imprezę i zamknęli bliźnięta w odosobnieniu. Niedługo potem dostali najgorszą wiadomość
  6. 12 000+ dla polskich emerytek. Od stycznia ZUS ma przelać zawrotne kwoty na konta

Źródło: Poznan Nasze Miasto, Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News