26. rocznica śmierci córki Eleni. Przejmujące do bólu słowa gwiazdy na temat mordercy, ciężko powstrzymać łzy

26. rocznica śmierci córki Eleni. Przejmujące do bólu słowa gwiazdy na temat mordercy, ciężko powstrzymać łzy Źródło: youtube

Eleni dokładnie 26 lat temu przeżyła niewyobrażalną tragedię, kiedy dowiedziała się, że jej córka została zamordowana. Zbrodnia, którą żyła cała Polska zmieniła całe życie gwiazdy. Po latach pojawiły się przejmujące słowa piosenkarki na ten temat - trudno powstrzymać łzy.

Eleni była na szczycie kariery, kiedy spadła na nią dramatyczna wiadomość. W jednej chwili jej cały świat zmienił się nie do poznania i nic już nie było, tak jak wcześniej. Dzisiaj mija dokładnie 26 lat od kiedy Eleni dowiedziała się, że jej jedyna córka Afrodyta została zamordowana przez swojego partnera. 

Eleni obchodzi każdą rocznicę śmierci Afrodyty

20 stycznia 1994 był dniem, kiedy Eleni straciła swoją jedyną córkę. Afrodyta Tzoka po kłótni została zamordowana przez swojego partnera. Po latach od morderstwa, Eleni zdecydowała się wypowiedzieć na temat tego bolesnego przeżycia. 

- W moim sercu Afrodyta będzie żyła zawsze. Nadal obchodzę każde jej urodziny, rocznicę śmierci, zastanawiam się, jaka by była, co by robiła, czy miałaby dzieci. Ale na co dzień nie rozpaczam. Pogodziłam się z myślą, że moje dziecko jest już w lepszym świecie, do którego wszyscy zdążamy. Nie czuję złości ani nienawiści. Mam pokój w sercu. Bez tego nie mogłabym żyć ani śpiewać - wyznała Eleni. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Przejmujące słowa Eleni o mordercy córki

- Analizowałam, dlaczego doszło do takiego dramatu, szukałam przyczyn. Uważam, że najpierw trzeba rozpocząć od siebie. Od tego, gdzie my, dorośli, popełniliśmy błąd, co przeoczyliśmy, co przegapiliśmy? Myślę, że ta miłość do człowieka pozwoliła mi wybaczyć mordercy. Jestem osobą wierzącą, więc i z tego względu był to dla mnie ważny gest - powiedziała Eleni. 

Eleni w wywiadzie podkreśliła, jak ważne było wybaczenie mordercy, bez tego nie wróciła by do normalności. To właśnie było najważniejszą częścią w pogodzeniu się ze śmiercią Afrodyty. 

Dzisiaj grzeje: 1. Kilka dni po ślubie popełniła samobójstwo. Tuż przed śmiercią zdradziła rodzinie przerażający powód
2. Znamy terminy wypłat trzynastej emerytury. Każdy emeryt powinien zapisać je sobie w kalendarzu

Morderca, który zabił córkę Eleni, wyszedł z więzienia przed zakończeniem odsiadywania wyroku. Dziś mieszka w Niemczech pod zmienionym nazwiskiem. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. 13-latek zmarł po lekcji WF-u. Nauczyciel kazał uczniom wykonywać niebezpieczne ćwiczenie
  2. Polscy kibice zaatakowani w trakcie turnieju charytatywnego dla chorej dziewczynki
  3. Wielu Polaków w żałobie. Nie żyje Stanisław Lorenc
  4. Od śmierci dzieliła go godzina. Wtedy usłyszał najważniejsze słowa w swoim życiu
  5. Uczniowie w połowie układu przerwali poloneza, chwilę później zrobili niesamowitą rzecz. Nagranie stało się hitem internetu

źródło: viva

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News