Widok grobu córki Eleni po latach przytłacza. Została zastrzelona 26 lat temu

Widok grobu córki Eleni po latach przytłacza. Została zastrzelona 26 lat temu Źródło: .

W historię córki Eleni do dzisiaj trudno uwierzyć. Tragiczne wydarzenie wstrząsnęło światem słynnej piosenkarki. Młoda Afrodyta zginęła 26 lat temu. Po latach widok jej grobu jest przytłaczający.

Słynna wokalistka, Eleni - podobnie jak kilka innych gwiazd - musiała się zmierzyć ze stratą dziecka. Jej córka zginęła 26 lat temu w tragicznych okolicznościach.

Dziennikarze "Super Expresu", odwiedzając groby, w których pochowano dzieci gwiazd, dotarli również do miejsca spoczynku córki Eleni. Afrodyta została pochowana 26 lat temu w Poznaniu na cmentarzu Junikowo. Dziewczyna żyła zaledwie 17 lat.

Eleni przeżyła prawdziwą tragedię

Eleni jest polską piosenkarką greckiego pochodzenia. Kobieta w 1980 roku rozpoczęła solową karierę i szybko zdobyła popularność, dzięki wykonaniu piosenek w polskich wersjach seriali "Bouli" oraz "Pinokio". Eleni słynęła przede wszystkim ze swojej empatycznej natury i uśmiechu, którym zarażała innych. Za działania przynoszące radość dzieciom została nawet odznaczona Orderem Uśmiechu. Jednak w swoim życiu artystka doświadczyła jednej z najgorszych tragedii - pochowała własne dziecko, 17-letnią Afrodytę.

Reporterzy "Super Expressu", odwiedzający grób córki Eleni, przypominają o strasznej historii, jaka rozegrała się w 1994 roku. Dziewczyna 20 stycznia nie wróciła do domu po swoich zajęciach. Jej ciało zostało odnalezione w okolicach Jeziora Powidzkiego. Sekcja wykazała, że 17-letnia Afrodyta zmarła na skutek postrzału. Jeszcze straszniejsze okazały się kulisy jej śmierci. Okazało się, że córka Eleni została zastrzelona przez byłego partnera, 21-letniego Piotra Gruchota. Mężczyzna oddał dwa strzały, trafiając w głowę i serce Afrodyty.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Eleni bardzo przeżyła śmierć jedynej córki, ale nie straciła pogody ducha. Kobieta zdradziła nawet, że wybaczyła sprawcy jego zbrodnię i rozmawiała z jego matką, ponieważ - jak sama przyznała - tak naprawdę obie straciły swoje dzieci. Mężczyzna został skazany na 25 lat pozbawienia wolności, jednak w 2015 roku opuścił zakład karny, zmienił nazwisko i przeprowadził się do Berlina.

Dzisiaj grzeje: 1. Dowiedziała się o zdradzie męża i pojechała do jego pracy. Finału nikt nie mógł przewidzieć
2. 
Trwa walka z czasem i śmiertelną chorobą. Małgorzata Kożuchowska opublikowała w sieci błagalny apel o pomoc

Widok grobu młodej Afrodtyty jest przytłaczający. Gdy się patrzy na samo zdjęcie na nagrobku, przychodzą na myśl wszystkie te tragiczne wydarzenia, które rozegrały się przed laty.

fot. screeen z wideo Super Express

fot. screeen z wideo Super Express

Najlepsze newsy dnia:

  1. Objaw raka płuc widoczny na twarzy. Nigdy go nie lekceważ
  2. Żałoba w rodzinie Kamila Glika. Niesamowicie przykre doniesienia od rodziny reprezentanta Polski
  3. Wyrwane włosy, obite nogi i duszenie. Dramatyczne wydarzenia na ostatnim koncercie Dody
  4. Nikt nie słuchał byłej ukochanej księcia Harry'ego. Przed śmiercią ujawniła całą prawdę
  5. Powalające doniesienia brytyjskiej prasy o córce księżnej Diany. Po porodzie miały zostać na zawsze rozdzielone

źródło: Super Express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News