Eleni zrobiła szokującą rzecz
YouTube / Uwaga! TVN
Monika Majko - 1 Stycznia 2020

Eleni po morderstwie swojej córki zrobiła niewiarygodną rzecz. Mało kto byłby w stanie zrobić to samo

Eleni była wielką gwiazdą, piosenkarkę kochały miliony Polaków. Kobieta przeżyła ogromną tragedię, jej córka została brutalnie zamordowana. To, co kobieta zrobiła po jej zabójstwie jest szokujące.

Eleni przeżyła ogromną tragedię. Nastoletnia córka uwielbianej przez tysiące Polaków wokalistki została brutalnie zabita przez swojego byłego partnera. Gwiazda po śmierci swojego dziecka zrobiła niewiarygodną rzecz. Wielbiciele popularnej piosenkarki nie mogli uwierzyć w jej zachowanie.

Eleni straciła nastoletnią córkę, dziewczyna została brutalnie zamordowana

Afrodyta Tzoka została brutalnie zamordowana przez byłego partnera. Dziewczyna miała 17-lat. Pewnego dnia Piotr G. podjechał pod szkołę nastolatki i zaprosił ją do samochodu, pod pretekstem rozmowy. Potem wywiózł ją do lasu i strzelił, najpierw w skroń nastolatki, a później w serce.

papież skomentował nagraniePapież Franciszek skomentował nagranie, na którym uderza kobietę. Wypowiedział krótkie, dosadne zdanieCzytaj dalej

Mężczyzna na początku nie przyznawał się do winy, ale jego tłumaczenia były niejasne. W końcu potwierdził, że to on zabił Afrodytę i został skazany na 25 lat pozbawienia wolności, była to najsurowsza kara w tamtym czasie, ponieważ nie wprowadzono jeszcze dożywocia, a kary śmierci nie orzekano. Wiadomo jednak, że morderca opuścił więzienie przed zakończeniem kary.

Eleni po śmierci córki zrobiła szokującą rzecz

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

KacPrzesadziłeś w Sylwestra? Kilka prostych sposób sprawi, że poczujesz się jak nowo narodzony, oto najlrpesze metody na kacaCzytaj dalej

Kiedy tylko wokalistka poznała imię mordercy swojej córki, zadzwoniła do jego mamy. Kobieta powiedziała jej, że obie straciły dzieci. Co więcej, Eleni wybaczyła również Piotrowi G.

- Gdybym nie przebaczyła, prawdopodobnie nie mogłabym dalej śpiewać, nie mogłabym spotykać się z ludźmi. Przebaczyć to nie znaczy zapomnieć. Przebaczyć to pozbyć się negatywnych emocji, które zabijają nas od środka. To była tragedia dwóch rodzin. Naszej rodziny i rodziny Piotra. Ja jako matka czułam też ból tej matki, która też nosi ogromny krzyż - wyznała po latach Eleni.

Dzisiaj grzeje:

1. Borys Szyc wziął ślub! ”Tak kończymy ten niesamowity rok”
2. Najgorszy finał imprezy w polskim mieście. Nie żyje 39-latka, szybka akcja ratunkowa nie pomogła

Kilka lat temu"Kurier Słupecki” poinformował, że Piotr G. wyszedł wcześniej z więzienia i mieszka w Berlinie pod zmienionym nazwiskiem. Decyzją sądu oburzony był Kostas Tzoka, menadżer i szwagier wokalistki.

- Eleni postanowiła, że nie udziela w tym temacie żadnych wywiadów. To dla niej bolesna sprawa. To, że mu wybaczyła, to jedna sprawa. Ale boli ją, jak to się potoczyło. Gdyby ode mnie zależało, to bym zasądził karę śmierci, bo tyle ta kobieta przez tego człowieka wycierpiała i cierpi nadal. Ale Eleni to inna kobieta i ona nie jest za tym - powiedział Kostas Tzoka o zwolnieniu z więzienia Piotra G.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Maryla Rodowicz dała jednoznaczny sygnał na Sylwestrze Marzeń. Kurskiemu się nie spodoba
  2. Ceny w 2020 r. zwalają z nóg. Najbardziej podrożeje kilka podstawowych rzeczy
  3. Różowy lateksowy motyl był tylko początkiem. Dopiero druga kreacja Maryli Rodowicz sprawia, że szczęki opadają
  4. Najgorszy początek Nowego Roku. Z samego rana pożar zebrał śmiertelne żniwo, koszmar w polskim mieście
  5. Mama wyprowadziła się z domu bez malutkiej córki. Dopiero po 10 latach przypomniała sobie, że ją zostawiła

FilmŚmierć na planie "Pana Wołodyjowskiego". Dramatyczne sekrety dotyczące kultowego filmu ujawniono dopiero po latachCzytaj dalej

źródło: Plejada

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News