Skatowali własne 3-miesięczne dziecko. Nie miało nawet siły płakać

Skatowali własne 3-miesięczne dziecko. Nie miało nawet siły płakać

Elbląg stał się miejscem tragicznych wydarzeń. Wczoraj do tamtejszego szpitala trafiło skatowane dziecko. Według lekarzy było tak wycieńczone z powodu bólu i przeżytego wskutek niego cierpienia, że nie miało już nawet siły płakać...

Według najnowszych informacji do szpitala trafiło dziecko. Elbląg stał się miejscem dramatycznych scen. Okazało się, że zostało prawdopodobnie brutalnie pobite. Wskazywały na to liczne siniaki, otarcia, a także liczne złamania! Gdy tylko lekarze zauważyli, w jakim stanie jest ich pacjent, postanowili natychmiast wezwać policję. W takich sytuacjach bowiem zachodzi uzasadnione podejrzenie, że doszło do popełnienia przestępstwa. Pracownicy ośrodka musieli natychmiast zareagować.

Elbląg wstrząśnięty! Co się wydarzyło z trzymiesięcznym dzieckiem?

Jako głównego oskarżonego policja wskazała ojca dziecka. Ten 29-letni mężczyzna usłyszał już zarzuty związane ze znęcaniem się nad swoim dzieckiem. Ponoć nie przyznaje się na razie do winy. Zgodnie z kodeksem za taki czyn grozi mu osiem lat pozbawienia wolności. Po usłyszeniu tej strasznej informacji, cały Elbląg był wyraźnie wstrząśnięty. Mieszkańcy nie mogą uwierzyć, jak brutalne potraktowano kilkumiesięczne dziecko.

Brutalne doniesienia z Polski

Media nierzadko podają informację o tym, że po raz kolejny doszło do zatrzymania agresywnych rodziców. Niemal codziennie pojawiają się informacje, które opisują brutalne zachowanie ludzi, którzy opiekując się dziećmi, używają wobec nich siły. Niedawno krajem wstrząsnęła informacji, gdy do podobnego zdarzenia doszło w Kostrzynie nad Odrą. Na ostry dyżur trafił tam 10-miesięczny chłopczyk z poważnym urazem głowy. Lekarze, badając go nie mogli uwierzyć, jak poważnych urazów doznał. W Opalenicy również doszło do mrożącej krew w żyłach sytuacji. dziesięciotygodniowe niemowlę, pobite przez 23-letniego ojca, w stanie ciężkim trafiło na pogotowie. W Białymstoku niemowlę, które trafiło tam z Ełku, brutalnie pobite przez 25-letniego ojca, nie miało tyle szczęścia, co inne dzieci. Nie przeżyło i wskutek obrażeń zmarło - pomimo usilnych starań lekarzy.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ    

Patologiczne zachowanie w polskich rodzinach. Czy państwo kontroluje sytuację?

Często w takich rodzinach występują konflikty i nieprzygotowanie do nowej roli, gdzie z jednej strony rodzice chcieliby oddać niemowlę np. do domu dziecka, ale boją się reakcji swoich znajomych lub najbliższych. Oczywiście wspomniany konflikt wewnętrzny nie jest żadnym usprawiedliwieniem tych strasznych czynów. Nierzadko takim rodzinom towarzyszy problem ekonomiczny oraz skłonność do używek. Nieodpowiedzialnym rodzicom trudno się odnaleźć w nowej roli, przez co - cierpią najbardziej niewinne dzieci. W Polsce wciąż funkcjonują instytucje, kontrolujące rodziny, które nie radzą sobie z natłokiem obowiązków. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Nagła tragedia podczas ferii zimowych dla dzieci. Są ofiary śmiertelne
  2. Seria alarmów bombowych w polskich miastach. Co się dzieje?!
  3. Urzędniczka, która zastąpi Adamowicza wyjątkowo go pożegnała. Łzy wzruszenia
  4. Jak mieszka Beata Tyszkiewicz?Tego się po niej NIKT nie spodziewał
  5. Agnieszka Chylińska PRZERAŻAJĄCO chuda. Fani boją się o jej życie!
  Następny artykuł