Pogoń podpisała kontrakt z napastnikiem. To potencjalna gwiazda Ekstraklasy

Pogoń podpisała kontrakt z napastnikiem. To potencjalna gwiazda Ekstraklasy Źródło: Twitter - Pogoń Szczecin

Ekstraklasa już wkrótce doczeka się nowego gwiazdora? Pogoń ogłosiła, że w następnym sezonie w zespole Portowców występować będzie nowy napastnik. Transfer klubu wygląda wyjątkowo interesująco, nowy zawodnik ma spore szanse, by zostać nową gwiazdą Ekstraklasy.

Ekstraklasa wielkimi krokami zbliża się do zakończenia rozgrywek. Już jutro poznamy wszystkie ostateczne rozstrzygnięcia, w związku z czym możemy być pewni, że czeka nas wiele niezapomnianych emocji. Niektóre kluby rozpoczęły już jednak pierwsze przygotowania do następnych rozgrywek, które zapowiadają się równie ciekawie. Wiele wskazuje na to, że kolejny sezon będzie równie emocjonujący. Z pewnością chcieliby tego kibice.

Pogoń Szczecin ogłosiła już, że do drużyny dołączy grecki napastnik Michalis Manias. Wiadomość ta z pewnością ucieszy wielu kibiców, bo snajper z południa Europy z pewnością nie może być uznawany za zawodnika o niskich umiejętnościach. W przeszłości występował on w znanych klubach, a w swoim kraju wciąż uchodzi za piłkarza cieszącego się dobrą renomą.

Ekstraklasa wita nowego napastnika

Nie jest to pierwszy transfer Pogoni Szczecin przed następnym sezonem. Już kilka tygodni temu klub ze Szczecina ogłosił, że zostanie podpisany kontrakt z Benediktem Zechem, austriackim obrońcą. Jego przyjście zostało odebrane jako wykorzystanie nadarzającej się okazji, które może przynieść klubowi ze Szczecina wiele korzyści. Wcześniej mówiło się, że jego usługami zainteresowane są inne kluby.

Teraz potwierdzono przyjście Michalisa Maniasa, greckiego snajpera, który reprezentował do niedawna barwy greckiego Asterasu Tripolis. Napastnik uzupełni kadrę Portowców po odejściu Michała Żyro, a przypadku transferu Adama Buksy będzie mógł liczyć na miejsce w wyjściowej jedenastce. 

Michalis Manias trafił do Pogoni Szczecin

Niewykluczone, że Manias stanie się gwiazdą ligi. Już w przeszłości odnosił sukcesy, strzelając kolejne gole w lidze greckiej, czym zapracował sobie nawet na powołanie do reprezentacji narodowej swojego kraju. Kolejne udane występy w barwach Pogoni mogą pozwolić mu na powrót do kadry Grecji, bowiem drużyna ta nie cieszy się obecnie nadmiarem napastników w formie.

źródło: Pogoń Szczecin

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News