Eksplozja bomby w restauracji! Sprawcy na wolności

Eksplozja bomby w restauracji! Sprawcy na wolności

Z ostatniej chwili. W mieście Mississauga na przedmieściach Toronto doszło do makabrycznego ataku. Sprawcy zostali uchwyceni na monitoringu, niestety nadal pozostają na wolności. Całe miasto żyje teraz w strachu przed kolejnym wybuchem.

Atak miał miejsce w indyjskiej restauracji Bombay Bhel. Służby na twitterze opublikowały zapis z monitoringu, na którym widać dwóch zamaskowanych mężczyzn wnoszących do lokalu podejrzany pakunek. Cała sytuacja miała miejsce o godzinie 22:30 czasu lokalnego. Sprawców nie udało się schwytać.

Atak bombowy w mieście Mississauga

Dwóch zamaskowanych mężczyzn wniosło do indyjskiej restauracji tajemniczy pakunek. Jak się później okazało, była to bomba. Sprawcy zdołali uciec z miejsca tragedii. Łącznie rannych jest 15 osób w tym 3 w stanie nagłym, zostały przetransportowane do szpitala w Toronto. Na szczęście nikt nie poniósł śmierci. Wciąż nie są znane tożsamości sprawców. Jeszcze miesiąc temu doszło do innej tragicznej sytuacji w okolicy. Mieszkańcy nie zdążyli jeszcze ochłonąć po ostatnich atakach, a teraz znów boją się o swoje życia.

Kolejny atak w Kanadzie

Miesiąc temu 25-letni Alek Minassian wjechał wynajętą furgonetką w przechodniów na ulicy w Toronto. Zginęło wtedy 10 osób, a kolejne 15 zostało rannych. Mężczyzna został jednak zatrzymany przez policję. Mieszkańcy miasta nadal myślą o tym strasznym dniu. Teraz miała miejsce kolejna tragedia, tylko że w tym wypadku policja nie może zidentyfikować sprawców. Obaj pozostają na wolności. Grozi to kolejnym atakiem. Tym razem mogą być ofiary śmiertelne. Mieszkańcy nie czują się bezpiecznie i obawiają się o swoje życie. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.  1. System, który zabija 33 Polaków dziennie. Wstrząsające dane
  2. Był bohaterem, któremu zawdzięczaliśmy wolność. Nie żyje
  3. Koszmar Komendy trwa! Wezwano go do prokuratury
źródło: onet.pl Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu