Ekspert ma niepokojącą teorię. Twierdzi, że władze będą stosować na Polakach represje

Ekspert ma niepokojącą teorię. Twierdzi, że władze będą stosować na Polakach represje Źródło: screen wp.pl

Ekspert zaniepokoił Polaków, mężczyzna przedstawił swoją teorię podczas wywiadu. Wypowiedź specjalisty dotyczy nadchodzących wyborów prezydenckich.

Ekspert ostrzega wszystkich Polaków. Zdaniem mężczyzny, władze zastosują wobec obywatelach represje. Specjalista wypowiedział się na temat nadchodzących wyborów prezydenckich. Teoria, którą przedstawił, jest niezwykle niepokojąca.

Ekspert przedstawił niepokojącą teorię

W mediach trwa gorąca dyskusja związana z nadchodzącymi wyborami prezydenckimi, które zaplanowano na 10 maja 2020 roku. Obecna władza przekonuje, że głosowanie powinno odbyć się w pierwotnie zaplanowanym terminie. Opozycja naciska na rząd Prawa i Sprawiedliwości w sprawie przesunięcia terminu wyborów z powodu sytuacji związanej z zagrożeniem pandemią koronawirusa. Wokół organizacji wyborów panuje obecnie ogromne zamieszanie.

Politolog Antoni Dudek przedstawił swoją niepokojącą teorię dotyczącą zbliżających się wyborów w rozmowie z dziennikarką Wirtualnej Polski. Według słów eksperta, jeśli wybory odbędą się w pierwotnie zaplanowanym terminie, rozpocznie to w Polsce budowanie przez rząd władzy autorytarnej.

- Jeśli wybory odbędą się 10 maja, zacznie się budowanie władzy autorytarnej, czyli inaczej dyktatury - powiedział w programie specjalnym WP Antoni Dudek.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Ekspert wypowiedział się w sprawie planowanych wyborów prezydenckich

Specjalista zaznaczył, że do tej pory unikał używania słowa "dyktatura", jednak jeśli dojdzie do wyborów w obecnym stanie, zagrożona zostanie demokracja w Polsce. W swojej wypowiedzi odniósł się m.in. do rządowych planów przekazania Poczcie Polskiej uprawnień do otwierania przesyłek, czyli również wglądu w korespondencyjnie oddane głosy. Tak przeprowadzone wybory będą mogły zostać w łatwy sposób podważone.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje wybitny polski dziennikarz, prawdziwa legenda. Tragiczne informacje obiegły media

2. Kiedy wrócimy do pracy? Biolog podał dwie możliwe daty

- Później zacznie się kwestionowanie przez część opinii publicznej i polityków prawomocności prezydentury Andrzeja Dudy, a to będzie oznaczało, że władze będą musiały zastosować środki represji wobec tych, którzy będą kwestionować prawomocność działania prezydenta, a to już jest prosta droga do dyktatury. Nie ma innego sposobu na wyegzekwowanie rządów tak wybranego prezydenta, jak różne rodzaje represji - ocenił ekspert.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niepokojące dane GIS. Kto w Polsce najczęściej choruje na COVID-19?
  2. Robert Lewanowski szpanuje nowym samochodem. Luksus, o którym może śnić każdy (FOTO)
  3. Nagranie z awantury w Biedronce podbija sieć. Rzuciła się na kasjerkę z rękami, dantejskie sceny
  4. Od kwietnia pracownicy mogą stracić nawet połowę pensji. Chodzi o duże pieniądze, wszystko zgodnie z prawem
  5. Zdrada w "Sanatorium miłości" wyszła na jaw. Władek ośmieszył ją przed całą Polską
  6. Załamana kasjerka powiedziała całą prawdę o "godzinach dla seniorów". Nie mieści się w głowie

źródło: WP

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News