Chcą ROZSZARPAĆ egzaminatora! Ujawniono kulisy tragicznej śmierci Angeliki
Karol Zaborowski - 30 Sierpnia 2018

Chcą ROZSZARPAĆ egzaminatora! Ujawniono kulisy tragicznej śmierci Angeliki

Egzamin na prawo jazdy zawsze jest ogromnym stresem dla zdającego. Niestety jeden z nich w ostatnich dniach zakończył się prawdziwą tragedią. Teraz ujawniono kolejne kulisy śmierci młodej Angeliki.

Egzamin na prawo jazdy 18-letniej Angeliki zakończył się tragedią, której nikt się nie spodziewał i nie chodzi bynajmniej o oblany egzamin. Samochód, którym jechała nastolatka, został staranowany przez pociąg. Niestety dziewczyna zmarła w szpitalu na skutek odniesionych ran. Tragedia, która miała miejsce w Szaflarach, błyskawicznie obiegła całą Polskę. Teraz większość osób, które znają tę sprawę, chce dosłownie rozszarpać egzaminatora, który jechał wtedy z dziewczyną.

Tragiczny egzamin na prawo jazdy, nowe informacje

Portal TVP Info dotarł właśnie do nowych i szokujących informacji w sprawie tragedii w Szaflarach. Według zeznań egzaminatora celowo skierował kursantkę na niezabezpieczony przejazd kolejowy, ponieważ chciał się przekonać, jak dziewczyna się zachowa w takiej sytuacji. Warto zaznaczyć, że Angelika miała już w tamtym momencie na swoim koncie trzy błędy, które powinny zakończyć jej egzamin. Mężczyzna w zeznaniach przyznał, że gdy Angelika nie zatrzymała się przed przejazdem, to on również nie nacisnął hamulca. Według jego słów chciał to zrobić po przejechaniu przez tory. Niestety samochód zatrzymał się na torowisku, przez co został staranowany przez pociąg. Według podejrzanego stało się to z winy kursantki, ponieważ samochód zatrzymał się, przez zbyt szybkie puszczenie sprzęgła. Biegli już zapowiedzieli, że sprawdzą, czy faktycznie nikt nie nacisnął hamulca podczas przejazdu przez tory oraz sprawdzą nagrania z kamer rozmieszczonych w samochodzie egzaminacyjnym, które rejestrowały wszystko na bieżąco. Internauci nie mają jednak wątpliwości odnośnie do winy egzaminatora, któremu postawiono zarzuty nieumyślnego doprowadzenia do katastrofy w ruchu lądowym ze skutkiem śmiertelnym. - To ty powinieneś tam zginać, a nie ona. Mam nadzieję, że zgnijesz w pierdlu, a w celi będziesz gnębiony do końca życia - pisze jeden z internautów. - Kto mu kurwa dał uprawnienia do bycia egzaminatorem! - dodaje kolejny.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Słynna polska celebrytka przeszła ciężką operację, straciła dużo krwi. Fani przerażeni
  2. Dramatyczny apel Leszka Millera. Chodzi o pogrzeb jego jedynego syna
  3. Jarosław Kaczyński jest wściekły! Jeszcze nie umarł, a już to zrobili!
goszczGroźne wypadki znanych Polaków [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
nara_almeidaJej walkę ze śmiertelną chorobą obserwowały miliony... Zmarła, gdy się tego nie spodziewałaCzytaj dalej
źródło: dorzeczy.pl
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News