Żona Pazury zanika w oczach. Co się dzieje?

Żona Pazury zanika w oczach. Co się dzieje? Źródło: Fot. Facebook / Edyta Pazura

Edyta Pazura od wielu lat wiedzie szczęśliwe życie u boku równie uzdolnionego, co przystojnego Cezarego Pazury. Chociaż para rzadko pozuje razem na ściankach, to kobieta uchyla rąbka tajemnicy ich wspólnego życia na Instagramie. W ostatnim czasie obserwatorzy Edyty zauważyli coś niepokojącego - żona aktora bardzo mocno schudła.

Edyta Pazura poznała się z Czarkiem w 2007 roku, kiedy to podróżowała z nim jednym pociągiem. Chociaż początkowo uważana była tylko za żonę swojego sławnego męża, to z czasem doczekała się grona swoich własnych fanów. Obserwujący ją ludzie bardzo zmartwili się, gdy kobieta zaczęła mocno tracić na wadze.

Edyta Pazura jest chora? Kobieta rozwiewa wątpliwości

Chociaż wiele osób zaczęło przypisywać Edycie najróżniejsze choroby, to okazuje się, że prawda jest o wiele łagodniejsza. Informacjami dotyczącymi swojej zaskakująco niskiej wagi żona Cezarego pochwaliła się na Instagramie. Jak się okazuje, utrata wagi to zamierzony efekt, o który trzeba było trochę powalczyć. Edyta w minionym roku urodziła swoje trzecie dziecko, które wpłynęło na jej szczupła figurę. - Właśnie osiągnęłam swój cel na 2019 rok. Wychodzi na to, że kolejne 364 dni roku mam LUZ - napisała na swoim Instagramie. Powyższe zdanie było jedynie opisem do zdjęcia, które przedstawiało Edytę stojącą na wadzę. Na wyświetlaczu widniały 53,3 kilogramy.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Cezary Pazura nie chce, aby jego żona dalej chudła

Chociaż początkowo nikt nie dawał szans na przetrwanie związku popularnego aktora i 19 letniej studentki, to ich związek trwa już od 11 lat. Para w dalszym ciągu jest w sobie szaleńczo zakochana, co widać na każdym kroku i w każdym ich geście. Pod zdjęciem opublikowanym przez Edytę pojawiły się komentarze nie tylko od jej fanów, ale i od samego Czarka. Mężczyzna poprosił w nim, aby Edyta już dalej nie chudła. - Już jest SUPER! Dalej nie zrzucaj! Pls. Mąż - napisał Pazura. Poza słowami od męża znalazło się również mnóstwo pozytywnych komentarzy, które wyrażały głównie podziw i gratulacje. - Wow, to idealnie, zazdroszczę zawzięcia. No nic, muszę się wziąć za siebie też - brzmiał komentarz jeden z internautek. - No i gratulacje! Moim celem na 2018, byl powrot do wagi sprzed ciazy. Przybralam 21kg. Z duma oswiadczam, ze cel osiagniety. Na 9 miesiacy po porodzie. Teraz cel to zejdzie jeszcze 6 kg - podzieliła się swoim doświadczeniem inna kobieta.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Szykuje się mocna zadyma wokół rządu PiS! Kaczyński zmienia wszystko na naszych oczach
  2. Straszny wypadek podczas Sylwestra z TVN! Poruszający apel Filipa Chajzera
  3. Ile lat ma Paździoch z Kiepskich? Jest NAJSTARSZY w obsadzie serialu
  4. Z kim ma dziecko Omenaa Mensaah? To jak wygląda i nazywa się jej syn, to dla wielu zaskoczenie
  5. Znaki zodiaku, które będą baraszkować w sypialni przez cały 2019 rok!
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News