Fani nie mogą wyjść ze zdumienia. Edyta Pazura swoim wyglądem zawstydziła nawet Anię Lewandowską! Mimo że od porodu minęło zaledwie 5 tygodni, na jej figurze nie ma już żadnych śladów po ciąży. Jak w tak szybkim czasie mogła dojść do tak zachwycających efektów?

Edyta Pazura urodziła swoje trzecie dziecko 1 czerwca, czyli w Dzień Dziecka bieżącego roku. Od porodu minęło pięć tygodni, a szczęśliwa mamusia na Instagramie zdążyła pochwalić się nie tylko bobaskiem i zauroczonym tatą, ale również własną figurą. Nikt nie spodziewał się, że po kilku tygodniach po porodzie można TAK wyglądać!

Edyta Pazura jest inspiracją dla wszystkich mam!

Choć zazwyczaj to o Ani Lewandowskiej mówi się, jako o przykładzie idealnej figury po ciąży, to tym razem właśnie Edyta zauroczyła wszystkich! Być mamą z płaskim brzuchem – to marzenie wielu kobiet. Edyta Pazura stała się dla nich kolejną inspiracją. Zwłaszcza, że w przeciwieństwie do Ani Lewandowskiej, nie jest profesjonalną trenerką tylko zwykłą, prostą kobietą.

– Zazdroszczę figury, ja jestem 6 tyg po porodzie a wyglądam jakbym jeszcze w ciąży była hehe – pisze internautka.

– Ale ciało.. Mam nadzieję że też takie będę miała jak urodzę – dodaje kolejna.

– Patrzę i nie mogę wyjść z podziwu! Taki brzuch miesiąc po porodzie I to po trzeciej ciąży. Kobieto zawstydziłaś chyba nawet Anię Lewandowską, petarda! – komplementują internauci.

Sama Edyta raczej skromnie podchodzi do kwestii swojej figury. Stwierdziła, że jednak daleko jej do Ani, która ma „ciało greckiej bogini”.

Instagram
Instagram

Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Awantura w DDTVN! Rusin puściły nerwy: „Powinieneś się zastrzelić”
  2. Kwiaty i łzy. Kultowa dziennikarka odchodzi z Polsatu po latach, była jedną z najsłynniejszych
  3. Legendarny gwiazdor disco polo przeraził fanów. Zdjęcie w sieci
  4. Odkryto niesamowite zdjęcie! Jan Paweł II z ukochanym pupilem

Gwiazdy relaksują się w bikini. Jak ich figura na lato? [ZDJĘCIA]

Gwiazdy, które zostały rodzicami w 2018 roku [ZDJĘCIA]