Internauci totalnie oburzeni żartem żony Pazury o escape roomach. "Żałosne!"

Internauci totalnie oburzeni żartem żony Pazury o escape roomach. "Żałosne!"

Edyta Pazura należy do grona gwiazd, których profile na portalach społecznościowych cieszą się największym zainteresowaniem internautów. Kiedy jednak żona znanego aktora opublikowała na Instagramie żart o escape roomach, wielu fanów stanowczo ją skrytykowało. Ostatecznie celebrytka zdecydowała się odpowiedzieć na gorzkie słowa.

Edyta Pazura cieszy się dużą przychylnością internautów. Fani chętnie obserwują jej profile na portalach społecznościowych, za pośrednictwem których dzieli się z nimi szczegółami życia prywatnego oraz zawodowego.

Edyta Pazura naraziła się żartem na Instagramie

Niedawny post Pazury spotkał się jednak z mieszanym odbiorem. Był bowiem żartem, którego głównym punktem okazał się motyw escape roomów. - Ej, czy jeśli upijam się rumem, aby uciec od rzeczywistości, to czy to jest escape rum? - czytamy na opublikowanej przez gwiazdę grafice. Niektórzy internauci szybko połączyli jednak treść obrazka z tragicznymi zdarzeniami, które miały miejsce na początku 2019 roku w Koszalinie. Pięć nastolatek straciło wówczas życie w tragicznym pożarze. Wybuchł on właśnie w jednym z miejscowych escape roomów. Z tego powodu pod samym zdjęciem nie zabrakło krytycznych opinii. Znaleźć je można także na portalach plotkarskich, które opisały sprawę. Część użytkowników sieci otwarcie nazywało żart Pazury "żałosnym". - Mega to słabe - napisała za to jedna z fanek na profilu Pazury na Instagramie.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Sama gwiazda szybko zapytała obserwatorkę, dlaczego w taki sposób zareagowała na jej post. Między paniami szybko doszło do stanowczej wymiany zdań. - Chociażby ze względu na ostatnie wydarzenia... - napisała krytyczna wobec żartu Pazury internautka. - To są dwa zupełnie inne wątki... Co ma jedno do drugiego? Niech się Pani zastanowi, zanim coś napisze... - odpowiedziała celebrytka.

Mieszane reakcje na post żony Cezarego Pazury dotyczący escape roomów

W sieci zaroiło się od krytycznych wobec Edyty Pazury komentarzy. Wielu fanów starało się jednak bronić medialnej ulubienicy, zwracając się do obserwatorki, która wytknęła gwieździe wpadkę. - To tak jakby ktoś napisał, że lubi sobie popływać żabką, a ktoś inny na to, że jak to tak, że przecież niedawno ktoś tam utonął, więc teraz pływanie staje się tabu - stwierdziła jedna z fanek Pazury. - Współczuję nieszczęśliwym życiowo kobietom, które nawet o rysunek się czepiają. To dopiero słabe - dodała inna w zdecydowanie ostrzejszy sposób. Edyta Pazura Fot. Instagram/Edyta Pazura
ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Justyna Żyła totalnie odleciała! O tym, co wyprawia mówią już wszyscy
  2. Skandal w brytyjskim pałacu. Królowa kazała księżnej WYPROWADZIĆ SIĘ
  3. Lidl apeluje o zwrot popularnego produktu. Zawiera niebezpieczny dla zdrowia związek
  4. Legendarna piosenkarka popełniła samobójstwo. Zaplanowała je ze szczegółami
  5. Kim jest ojciec Agnieszki Chylińskiej? Tego nie spodziewali się nawet najwierniejsi fani!
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
Źródło: Instagram Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News