Edyta Pazura i jej mąż Cezary uchodzą za jedną z najbardziej szczęśliwych i udanych par w polskim show biznesie. Małżeństwo chętnie opowiada o ogromnym uczuciu jakie je połączyło, pokazuje wspólne zdjęcia, a nawet komentuje je sobie nawzajem. Tym większym szokiem okazały się być ostatnie słowa Edyty, w których wyśmiała ona wygląd swojego ukochanego.

Edyta Pazura stawiana jest jako wzór idealnej żony. Kobieta nie próbuje wybić się na karierze męża, tak jak często ma to miejsce w świecie show biznesu, a łącząca ich różnica nie jest dla niej żadnym problemem. Chociaż wiele osób spekulowało na temat ich rychłego rozstania, to para ma się świetnie i nic nie zanosi się na to, aby miało ulec to zmianie. Co się więc stało, że kobieta skrytykowała wygląd Cezarego?

Edyta Pazura w mocnych słowach o wyglądzie swojego męża

Cezary Pazura zdecydował się zagrać w filmie „DIABLO. Wyścig o wszystko”. Produkcja już na wstępnie wywołała lawinę krytyki i drwin. Wszystko to przez plakaty, które zdaniem niektórych, wykonane zostały przez wyjątkowo nieudolnego grafika. Występujący w filmie aktorzy bardziej przypominają figury woskowe, niż realne postacie. Do podobnych wniosków doszła Edyta Pazura, która publicznie skrytykowała to, jak na plakacie wygląda jej mąż.

– Cóż mam napisać… TRAGEDIA… Dwa zdjęcia i tak różne oblicza. Mimo, iż dałam produkcji znać, że chyba przesadzono z ilością Photoshopa, to dostałam w odpowiedzi, że tylko wygładzono skórę… Mój mąż wygląda jak po kilku nieudanych operacjach plastycznych – zaskakująco oznajmiła kobieta.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Emerytura jak marzenie! Ci Polacy dostają z ZUS-u krocie

Cezaremu odebrano to, co czyni go mężczyzną

W dalszej części swojego wpisu kobieta zastanawia się, po co producenci angażują dojrzałych mężczyzn, skoro potem komputerowo przerabiają ich na niemal nastolatków. Edyta uważa, że to właśnie zmarszczki i niedoskonałości czynią aktora mężczyzną, a to właśnie zostało Czarkowi odebrane.

– Zastanawiam się, po co zatrudniać dojrzałych aktorów, skoro się ich potem prasuje i robi z nich karykatury. Ostatnio usłyszałam, że mogłabym sobie w końcu coś zrobić z tymi zmarszczkami wokół oczu… No tak… To już wolę swoje zmarchy. Przykre to strasznie, że pozbywamy się u mężczyzn tego, co tak naprawdę mężczyznami ich czyni. Każda zmarszczka opowiada historie naszego życia, ale przede wszystkim jest znakiem dojrzałości i według mnie nadaje mężczyźnie sznytu – dokończyła swój wpis Edyta.

Edyta Pazura
Fot. Instagram

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Martyna Wojciechowska mieszka w hinduskiej świątyni?! Tego nikt się nie spodziewał!
  2. Ile ma lat Omenaa Mensah? Zemdlejecie z wrażenia! 
  3. Słynna aktorka M jak Miłość zdruzgotana. Serial ją zniszczył, tylko lekarze mogą ją uratować
  4. Rozenek robiła sobie zdjęcie w Dzień Dobry TVN. Ale nie zauważyła, co się dzieje na drugim planie
  5. 13-latek z autyzmem napisał list do Rafalskiej. Po jej odpowiedzi mama chłopca się załamała

 

Świat według Kiepskich: Serialowy Paździoch przechodzi okropne katusze! Strach go niszczy