Edyta Pazura wraz z mężem dostawała pogróżki. Grożono im śmiercią

Edyta Pazura wraz z mężem dostawała pogróżki. Grożono im śmiercią

Edyta Pazura wraz z mężem nie przestają zachwycać swoich fanów. Swoją działalnością przyciągają uwagę milionów, a w związku z ostatnimi tragicznymi wydarzeniami, do których doszło w Gdańsku, zgodzili się na szokujące wyznanie. Okazuje się, że para dostała pogróżki i grożono im śmiercią. 

Edyta Pazura wraz z mężem Cezarym są niezwykle aktywnymi celebrytami, którzy rozwijają się na bardzo wielu polach. Ich działalności gwarantują im nieustające zainteresowanie fanów, okazuje się jednak, że tak ogromna popularność ma również swoje ciemne strony. W związku z tragiczną śmiercią Pawła Adamowicza podczas finału WOŚP w Gdańsku, Edyta Pazura zgodziła się powiedzieć o wstrząsającej sprawie, o której do tej pory nie wiedział nikt. Okazuje się, że celebrytka wraz z mężem otrzymywała pogróżki i grożono im śmiercią.

Edyta Pazura wraz z mężem wzięła udział w akcji "Różaniec do granic"

Żona Cezarego Pazury na swoim blogu stara się komentować wszystkie istotne sprawy dziejące się w naszym kraju i nurtujące społeczeństwo, nie mogła więc nie odnieść się do wstrząsającego zabójstwa Pawła Adamowicza. - Możemy udawać, że walczymy z hejtem i propagandą, ale niestety… Dopóki będzie to biznes przynoszący konkretne korzyści oraz pieniądze, to nic się nie zmieni… - stwierdziła. Dalej udowodniła swoje zdanie na własnym przykładzie, który dotyczył akcji, w którą Edyta Pazura zaangażowała się wraz z mężem, tj. "Różaniec do granic". - Różaniec jest potężną bronią w walce ze złem, tak silną, że nie raz potrafił zmienić bieg historii, a tysiące świadectw i udokumentowanych cudów dowodzi, jego niezwykłej skuteczności. (...) Dlatego wierzymy, że jeśli różaniec zostanie odmówiony przez około milion Polaków na granicach kraju, to może nie tylko zmienić bieg zdarzeń, ale otworzyć serca naszych rodaków na działanie Łaski Bożej - można było przeczytać o całym przedsięwzięciu. Niestety, szybko okazało się, że pomysł nie spodobał się wielu ludziom, którzy kpili z inicjatywy wskazując, że modlitwa miałaby chronić nasz kraj przed uchodźcami.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Walczyli z hejtem, pojawiły się groźby śmierci

Media oraz społeczeństwo szybko zaczęło krytykować parę i pokazywać ją w bardzo złym świetle, nie to jednak było najgorsze. - Chwilę później zaczyna się dla mojej rodziny prawdziwy horror… Jesteśmy wyzywani na każdym portalu społecznościowym. Wyśmiewa nas Saramonowicz, Korwin- Piotrowska czy Jerzy Stuhr - żaliła się w swoim wpisie blogerka. Następnie ujawniła coś strasznego: ta cała lawina nienawiści i hejtu sprawiła, że wraz z mężem zaczęła dostawać pogróżki, a nawet grożono im śmiercią. - Każdy ich wpis wywołuje lawinę kolejnego hejtu. Ich profile społecznościowe zalewa upadlająca mieszanka wyzwisk w naszą stronę, a my zaczynamy dostawać na skrzynki mailowe groźby ataku czy śmierci… - wyznała. Na szczęście w ich przypadku nie doszło do niczego strasznego, a wszystko zakończyło się na pustych słowach. Patrząc jednak na ostatnie wydarzenia, musimy być świadomi, by nie przechodzić obok takich sytuacji obojętnie, skończyć się one mogą bowiem tragicznie. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL: 
  1. Wielki sukces Roberta Janowskiego. Norbi pod ostrzałem
  2. Wdowa po Mackiewiczu ujawnia, jakie piekło spotkało ją po śmierci męża. Polacy jej to zrobili
  3. Widzowie „O mnie się nie martw” załamani! Nie żyje uwielbiana postać serialu
  4. Co łączy Małgorzatę Braunek i Korę? Ta informacja zmrozi wam krew w żyłach!
  5. Córka prezydenta jest oszałamiająco PIĘKNA! Aż trudno uwierzyć, co robi ze swoim życiem
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News