Żona Cezarego Pazury ostra jak nigdy! Wytyka wiele celebrytom

Żona Cezarego Pazury ostra jak nigdy! Wytyka wiele celebrytom Źródło: screen youtube.com/FAKT24.PL

Edyta Pazura na własnej skórze przekonała się dokładnie o tym, czym jest hejt, o którym tak głośno w ostatnich dniach. Teraz żona aktora w jednym ze swoich wpisów zaczęła wytykać celebrytom ich hipokryzje.

Edyta Pazura oraz jej mąż jeszcze nie tak dawno padli ofiarą gigantycznej fali internetowego hejtu, oraz mediów. W ten sposób małżeństwo musiało się zmagać z masą wiadomości oraz komentarzy, których treść momentami mroziła krew w żyłach. W obliczu ostatnich wydarzeń, w całej Polsce podejmowane są działania mające na celu sprzeciwianie się hejtowi i niepotrzebnej przemocy. Jednak Edyta Pazura zauważyła, że teraz osoby, które najgłośniej krzyczą, jeszcze kilka miesięcy temu same pluły jadem na jej rodzinę.

Edyta Pazura wskazuje hipokryzje celebrytów

Rodzina Cezarego Pazury już niejednokrotnie musiała zmagać się z problemem hejtu. Jego trzecie małżeństwo od samego początku wzbudzało duże kontrowersje za sprawą dużej różnicy wieku małżonków oraz faktu, że aktor, który jest głęboko wierzący, żyje aktualnie ze swoją trzecią żoną. Jednak w ostatnim czasie małżeństwo zostało mocno skrytykowane za udział w głośnej akcji o nazwie "Różaniec do granic". Jednak teraz żona aktora powiedziała wreszcie dość i poprzez swój blog wyrzuciła z siebie wszystkie spostrzeżenia. - Jesteśmy wyzywani na każdym portalu społecznościowym. Wyśmiewa nas Saramonowicz, Korwin-Piotrowska czy Jerzy Stuhr. Każdy ich wpis wywołuje lawinę kolejnego hejtu. Ich profile społecznościowe zalewa upadlająca mieszanka wyzwisk w naszą stronę, a my zaczynamy dostawać na skrzynki mailowe groźby ataku czy śmierci... - napisała Edyta Pazura. Kobieta w swoim tekście wskazuje również, że osoby, które normalnie hejtowały ją i jej męża, teraz same nawołują, aby wyjść na ulicę i wziąć udział w marszu przeciw przemocy. Żona aktora w ten sposób wytyka hipokryzję wielu celebrytów.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Siedzę i patrzę na zdjęcia marszu przeciwko nienawiści. Widzę tysiące ludzi i zadaję sobie pytanie: 'W takim razie skąd to całe szambo się bierze, skoro tylu nas spaceruje w obronie dobra?' Przeglądam media społecznościowe i myślę sobie: Do licha… Największe autorytety współczesnego hejtu, nauczyciele nienawiści, wzywają mnie teraz do wyjścia na ulicę.... Czy ja zwariowałam? A może to świat zwariował? - czytamy. W szczególności oberwało się Karolinie Korwin-Piotrowskiej, gdy blogerka wspominała sytuację sprzed lat. Pazura zaznacza, że gdyby taka sama sytuacja miałaby miejsce teraz, to zareagowałaby zupełnie inaczej. - Gdyby dzisiaj Pani Korwin-Piotrowska i Pan Kin zadzwonili do mnie, tak jak zrobili to 12 lat temu, tylko po to, żeby ponabijać się publicznie z małolaty, to myślę, że obydwoje puszczaliby teraz bańki z plasteliny… Włóczyłabym ich tak długo po sądach, póki publicznie nie przeprosiliby, nie tylko mnie, ale całą moją rodzinę, którą Pani Piotrowska miała śmiałość nazwać 'patologiczną i psychiatryczną - dodaje blogerka. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Nikt nie wierzy Dodzie! Wszyscy fani czują się oszukani, zarzucają jej kłamstwo
  2. Szykuje się skandal z udziałem Meghan Markle?! Zniknęła z sieci, by to ukryć
  3. Tak DZISIAJ wygląda grób Kory. Wzruszający widok
  4. Gdzie mieszka Maryla Rodowicz? Gwiazda mieszka jak prawdziwa KRÓLOWA! Zemdlejecie z zachwytu
  5. Córka prezydenta jest oszałamiająco PIĘKNA! Aż trudno uwierzyć, co robi ze swoim życiem
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News