Koniec Edyty Olszówki. Aktorka jest na dnie
Malwina Kossela - 22 Czerwca 2018

Koniec Edyty Olszówki. Aktorka jest na dnie

Raz zdobyte sława i powodzenie wśród fanów nie są, niestety, darowane na zawsze. Przekonała się o tym dobitnie ta znana, polska aktorka. Edyta Olszówka kiedyś była na szczycie, teraz jest na dnie.

Prawie 20 lat temu Edyta Olszówka była symbolem sukcesu. Wtedy znali i cenili ją wszyscy, a propozycje zawodowe sypały się jak z rękawa. Niestety, te czasy już minęły. Kiedyś była gwiazdą, teraz nie może znaleźć pracy. Od dawna nie zagrała żadnej większej, wartościowej roli. Jakby tego było mało, Edyta Olszówka słynie z burzliwego życia prywatnego i uczuciowego.

Edyta Olszówka jest bez pracy

- Cały czas jestem na etapie szukania pracy, więc to jest niekończąca się historia. Jestem bardzo szczęśliwa, jeśli zaprasza się mnie na casting, gdzie mogę stanąć do walki i czasami taki casting wygrać- wyznaje aktorka w rozmowie z serwisem Pomponik. - Zawsze było mniej ról dla kobiet, i w sztukach teatralnych, i w filmach i serialach, więc jesteśmy na trochę trudniejszej pozycji, ale to się chyba teraz bardzo rozwija i wierzę, że te następne pokolenia będą miały łatwiej - mówi Olszówka na zakończenie. No cóż, należy do końca wierzyć w swój talent. Być może aktorka nie powiedziała jeszcze ostatniego, zawodowego słowa. Czasem rola życia trafia się dopiero po 40-stce. Udowodniła to m.in. Krystyna Feldman rolą w filmie "Mój Nikifor".ZOBACZ TAKŻE:
  1. To koniec. Dody na ekranie już nie zobaczycie
  2. Dramatyczny wypadek w „Mam talent”. Widownia nie mogła na to patrzeć
  3. Przerażająca wizja Jackowskiego. Zbliża się wojna
wisniewski212 gwiazd, które były adoptowane [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Michał Wiśniewski stracił fortunę12 gwiazd, które straciły fortunę [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Źródło: pudelek.pl
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News