Dramat Edyty Olszówki. Wciąż próbuje o tym zapomnieć

Dramat Edyty Olszówki. Wciąż próbuje o tym zapomnieć

Edyta Olszówka była kiedyś u szczytu popularności. Niestety, w którymś momencie o aktorce przestało być głośno. Na jaw wyszły potworne problemy, z jakimi musiała się zmierzyć aktorka. Wewnętrzny dramat zapanował nad jej życiem. Artystka wciąż próbuje o tym zapomnieć.

Edyta Olszówka przyznała, że nie przykładała wagi do miłości i skupiała się na swojej pracy, kiedy była u szczytu sławy. Kiedy jednak kariera przycichła, przekonała się, że jej życie jest kompletnie puste. Przez to popadła w poważne problemy. Teraz do artystki wciąż wracają trudne wspomnienia. Miłosne perturbacje i problemy z alkoholem stały się jej prywatnym dramatem. Chociaż aktorka wciąż próbuje zapomnieć o najcięższych momentach swojego życia, to dalej boleśnie je przeżywa.

Edyta Olszówka szuka zapomnienia

Edyta Olszówka zmagała się z poważną chorobą alkoholową. Rzeczywistość była dla niej tak bolesna, że starała się zatopić smutki w kieliszku. Niestety, między innymi przez ten problem z nałogiem, straciła duże kontrakty, w których niegdyś przebierała. Dziś aktorka żyje w abstynencji, jednak nie jest już obecna na wielkich ekranach. Olszówka teraz zapomnienia szuka w pracy. Choć nie jest już jedną z największych polskich gwiazd, a producenci filmowi postawili na inne twarze, to możemy ją czasem zobaczyć na deskach jednego z teatrów. - Lepiej czuję się na scenie niż w życiu, lżej oddycham. Praca daje mi wytchnienie, uważam to za dar. Nie płacę za nią dużej ceny. Mam o wiele więcej spokoju w sferze zawodowej niż osobistej. Lżej mi żyć życiem, którego nie ma, niż tym prawdziwym - deklaruje aktorka w wywiadzie dla „Gali”.

Nieudane życie prywatne aktorki

Prywatnie, artystka długo była związana z aktorem, Piotrem Machalicą. Jak deklarowali - ich związek zrodził się z przyjaźni i mogłoby się wydawać, że dzięki temu przetrwa wszystko. Niestety, rozstali się burzliwie, i ta kwestia również odbija się na życiu emocjonalnym Olszówki. Niewiele osób pamięta, że Machalica związał się z aktorką, kiedy jeszcze był żonaty z Małgorzatą Machalicą. Ich rozwód był trudny i trwał 5 lat. Myślicie, że w przypadku Olszówki ludowa mądrość, że nie można zbudować szczęścia na cudzym nieszczęściu, ma rację bytu? Edyta Olszówka wśród swoich znajomych ma opinię osoby rozchwianej emocjonalnie. To w połączeniu z trudnymi momentami, jakie przypadły jej w udziale jest tragiczną mieszanką. Nic dziwnego, że swego czasu miała problemy z alkoholem. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Ksiądz na plebanii uprawiał marihuanę i sprzedawał ecstasy. Pomagał mu ministrant
  2. Obrzydliwe. Marszałek próbował użyć Ochojskiej jako PRZYNĘTY na protestujących
  3. Tylko on to wiedział! Macierewicz ujawnił, co Kaczyński robi w szpitalu
  4. Po 500+ i Mieszkaniu+ PiS rusza z pompą z nowym programem
  5. Ile zarabia konkubina Kurskiego? Poseł PO nie ma litości
Źródło: plus.gazetakrakowska.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News