Edyta Jungowska swego czasu była ulubioną aktorką wszystkich widzów TVP. Kobieta wcielała się w rolę genialnej siostry Bożenki i była największą gwiazdą kultowego serialu „Na dobre i na złe”. Swoją przygodę z produkcją zakończyła kilka lat temu, a dzisiaj z pewnością jej nie poznacie. 

Edyta Jungowska swoją karierę rozpoczynała bardzo niepozornie. Ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Warszawie, a jej pierwszym teatralnym sukcesem była rola Panny Maliczewskiej w spektaklu „Zapolska, Zapolska”. W telewizji zadebiutowała jako Konstancja Weber w „Amadeuszu”, lecz największy sukces miał dopiero nadejść.

Osiemnaście lat temu postanowiła się związać z serialem TVPNa dobre i na złe„, który przyniósł jej ogromną popularność i sympatię widzów. Wcieliła się tam w rolę uwielbianej przez fanów siostry Bożenki i dała się poznać jako wyjątkowo utalentowana aktorka z wielkim dystansem do siebie i nietuzinkowym poczuciem humoru. Kilka lat temu postanowiła jednak odejść z produkcji, przestała również udzielać się w mediach i pojawiać na salonach. To, jak wygląda teraz, z pewnością zaskoczy wszystkich fanów.

Edyta Jungowska zaskoczyła wszystkich

Edyta Jungowska przez bardzo długi czas unikała publicznych wystąpień, imprez celebrytów oraz blasku fleszy. Media wiele spekulowały o zakończeniu jej kariery, ostatnio jednak aktorka zaskoczyła wszystkich.

Ku zdziwieniu fanów kobieta pojawiła się na premierze spektaklu „Cudowna terapia” w Promie Kultury Saska Kępa w Warszawie, lecz większość osób potrzebowała czasu, by zorientować się, że to rzeczywiście jest ona. Zmieniła się nie do poznania, a największy szok przeżyją osoby, które po raz ostatni widziały ją w produkcji TVP.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Monika Zamachowska i jej rodzinne sekrety. Nie uwierzycie, kto jest jej kuzynem!

Wielkie rozczarowanie fanów

Wiele osób spodziewało się po Jugowskiej niesamowitej kariery, która może przekroczyć nawet granice naszego kraju. Określano ją jako wyjątkowy talent, a plastyczne umiejętności aktorskie zapewnić jej miały spektakularną sławę. Tymczasem rzeczywistość okazała się całkowicie inna i rozczarowała wielu fanów.

Po zakończeniu przygody z serialem „Na dobre i na złe” w 2012 roku aktorka grała jeszcze dwa lata w „Klanie”, gdzie wcielała się w rolę Małgorzaty Antoniak oraz wystąpiła w produkcji „2XL” z 2013 roku. To były ostatnie aktorskie występy, jakie Edyta Jungowska zafundowała swoim najwierniejszym fanom, po czym postanowiła ostatecznie zakończyć karierę. Całą energię poświęciła natomiast na rozwój swojego wydawnictwa Jung-Off-Ska, dla którego inspiracją była twórczość Astrid Lindgren.

Edyta Jungowska
Screen/Fakt.pl

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. M jak miłość online za darmo. Gdzie obejrzeć?
  2. Małgorzata Rozenek: Kiedyś wyglądała zupełnie inaczej!
  3. Znaki zodiaku, które mają nosa do interesów! Wróży się im duże pieniądze
  4. Znaki zodiaku o ognistym temperamencie. Kto ma diabełka za skórą?
  5. Zbigniew Wodecki: Romans prawie zniszczył mu życie

"Rolnik szuka żony": Nikt się tego nie spodziewał! Zaskakujące zwroty akcji w programie

Zobacz również

ŹRÓDŁOfakt.pl

Redaktor, recenzent, copywriter.