Edyta Jungowska wraca do telewizji! Ale fani Bożenki nie mają powodu do radości

Edyta Jungowska wraca do telewizji! Ale fani Bożenki nie mają powodu do radości Źródło: YouTube - Xięgarnia.pl

Edyta Jungowska długo nie pojawiała się w polskiej telewizji, co niezwykle smuciło jej fanów. Sytuacja uległa jednak ostatnio zmianie - znana z występów w polskich serialach aktorka otrzymała propozycję gry w popularnej produkcji, fani kultowej Bożenki jednak powinni powstrzymać okrzyki radości.

Edyta Jungowska od dłuższego czasu skrupulatnie unikała pojawiania się na ekranie telewizorów. Widzowie pokochali ją za rolę Bożenki w "Na dobre i na złe", jednak po odejściu z produkcji Telewizji Polskiej, aktorka nie otrzymała żadnych nowych szans od producentów i pozostawała poza światem show-biznesu. Wiele wskazuje jednak na to, że ta sytuacja niebawem ulegnie zmianie. 

Dowiedzieliśmy się bowiem, że znana aktorka otrzymała w końcu propozycję, która z pewnością sprawi, że wielu jej fanów wstrzyma oddech. Zanosi się na to, że po dłuższym czasie oczekiwania, w końcu zobaczymy ją na ekranie. Anonimowi informatorzy zdradzają, że chodzi o serial TVP, w którym ma ona dostać jedną z ważniejszych ról, fani kultowej Bożenki jednak nie mają powodów do radości. 

Edyta Jungowska wraca do telewizji

Po wielu latach spędzonych poza telewizją, Edyta Jungowska wraca do wielkiego świata show-biznesu. Co prawda w ostatnim czasie nie wycofała się całkowicie z życia publicznego, działając głównie w Internecie, jednak widzowie nie ukrywali, że chcieliby zobaczyć jedną ze swoich ulubionych gwiazd na ekranie. Po długim oczekiwaniu ostatecznie ich cierpliwość zostanie wynagrodzona, lecz nie do końca tak, jak tego oczekiwali.

Jak się dowiedzieliśmy, Jungowska ma znaleźć się w nowym sezonie serialu Ojciec Mateusz, od wielu lat prezentowanego na kanałach TVP. Aktorka otrzymała rolę Alicji Witko, kobiety, która z powodu problemów rodzinnych zamieszka na plebanii księdza Mateusza Migrockiego. Oznacza to, że nie będzie postacią epizodyczną, lecz pełnoprawną członkinią obsady, która pojawiać się będzie regularnie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Edyta Jungowska nie wróci do dawnego serialu

Wiadomość ta z pewnością ucieszy fanów gwiazdy, jednak jednocześnie zasmuci tych, którzy liczyli na to, że po wielu latach Jungowska ponownie pojawi się w "Na dobre i na złe", czyli serialu, któremu zawdzięcza popularność. 

Wszystko wskazuje na to, że celebrytka dostanie szansę od producentów innej produkcji, dzięki czemu oglądający przypomną sobie o osobie, którą przed laty darzyli ogromną sympatią, lecz nie mamy co liczyć na powrót kultowej Bożenki.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dramat Aleksandry Kwaśniewskiej! Po latach zdradziła bolesną tajemnicę o swoim ojcu i aborcji
  2. Anna Komorowska w dniu ślubu z Bronisławem wyglądała jak milion dolarów! Ujawniono ich zdjęcie ślubne. Nie poznacie prezydenta! 
  3. Wiadomo z jakiego powodu Beata Tyszkiewicz NAPRAWDĘ odeszła z Tańca z Gwiazdami. Strasznie smutne
  4. Witold Pyrkosz umarł w wyjątkowo bolesny sposób. Aż przykro czytać
  5. Kim jest matka Agnieszki Chylińskiej? Totalnie inna postać niż córka
  6. Wielki smutek. Tak wygląda grób Darii Trafankowskiej
     

Źródło: Plotek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News