Po 4 miesiącach nowego związku Górniak podjęła decyzję. Nie ma szczęścia w miłości?

Po 4 miesiącach nowego związku Górniak podjęła decyzję. Nie ma szczęścia w miłości? Źródło: instagram/edytagorniak/

Edyta Górniak najwyraźniej nie ma szczęścia w miłości, bo zupełnie niedawno zakończyła swój kolejny związek. Wszystko wskazuje na to, że diwa usilnie stara się znaleźć tego jedynego. Chociaż znana jest ze swojej wrażliwości i oddania, okazuje się, że trudno jej trafić na tego jedynego.

Edyta Górniak wciąż się nie poddaje. Piosenkarka, mimo że ma za sobą wiele nieudanych związków, wciąż stara się znaleźć tego jedynego. Najwyraźniej nie ma szczęścia w miłości, ponieważ właśnie rozpadł się jej kolejny związek. Tym razem był on jednak naprawdę krótki.

Edyta Górniak znów singielką?

Zaledwie kilka miesięcy temu, media obiegła informacja, że piosenkarka i piłkarz - Tomasz Mazurkiewicz - mają się ku sobie. Żadne z nich nie zamierzało zaprzeczać pojawiającym się coraz częściej plotkom. Choć wydawać by się mogło, że w ich związku wszystko układa się dobrze, w ostatnim czasie pojawiły się bardzo szokujące wieści. 

Według nich Górniak zdecydowała się na bardzo poważny krok i zakończyła swój trwający zaledwie 4 miesiące związek. Ponoć piosenkarka nie jest jeszcze gotowa na nową relację i do tego wszystkiego na odległość. Według niepotwierdzonych informacji Mazurkiewicz nie krył swojego smutku i niezadowolenia, ale starał się uszanować decyzję partnerki.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Kolejny związek okazał się klapą 

Nie jest tajemnicą, że doświadczenie w związkach ostatnich lat było dla niej dość dotkliwe. Górniak ma za sobą już kilka nieudanych związków, jednak mimo to, wciąż nie boi się wkraczać w kolejne. 

Diwa była w związku z między innymi Piotrem Kraśką, Dariuszem Kordkiem, Piotrem Gembarowski i Robertem Kozyrą. Dopiero w 2005 roku jej związek z Dariuszem okazał się o wiele bardziej poważny. Para wzięła ślub i przywitała na świecie swojego syna, Allana. Choć wszystko zapowiadało się dość dobrze, małżeństwo nie przetrwało, a Edyta postanowiła związać się z Piotrem Schrammem. Niestety ta relacja również nie przetrwała, a piosenkarka pocieszenie znalazła w ramionach amerykańskiego aktora Williama McKinneya. 

Następnie Górniak związała się z kierowcą rajdowym Mateuszem Zalewskim, z którym spodziewała się swojego drugiego dziecka. Niestety piosenkarka poroniła i niedługo po tym para postanowiła się rozstać. Wszystko wskazuje na to, że diwa nie traci czasu i metodą prób i błędów stara się znaleźć odpowiedniego mężczyznę. Choć wieść o jej kolejnym rozstaniu dopiero co pojawiła się w mediach, wielu już zaczyna zastanawiać się, kiedy z i kim Górniak rozpocznie swój następny związek.  

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Czy tak wygląda samolot, w którym ZGINĘŁA Anna Jantar? Do sieci trafiło wideo, które zszokowało fanów
  2. Marzena Rogalska po raz pierwszy pokazała partnera! Fani są w SZOKU widząc, jak wygląda
  3. Roksana Węgiel w sukience z dekoltem "na Hiszpankę". O wielkanocnej kreacji 14-latki mówią już wszyscy
  4. Poranna wiadomość wstrząsnęła całym stanem. Samolot Beechcraft BE58 rozbił się, nikt nie przeżył
  5. Kolejne porażające fakty ws. oskarżeń o gwałt. Rzekoma ofiara wyłudziła od Bieniuka 400 tysięcy?!
  6. Dwór książęcy i poddani pogrążyli się w żałobie. Nie żyje książę Jan, o jego śmierci poinformował syn Henryk

Źródło: POMPONIK

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News