Edyta Górniak nie wytrzymała. Ujawniła swój największy sekret: "Boję się!"

Edyta Górniak nie wytrzymała. Ujawniła swój największy sekret: "Boję się!"

Edyta Górniak zdecydowała się po raz pierwszy bardzo szczerze wypowiedzieć na temat swego życia uczuciowego. Chociaż gwiazda jest obecnie szczęśliwie zakochana, ma w sobie wiele obaw przed przyszłością z nowym partnerem. Na czym one polegają?

Górniak przez lata kojarzono z wieloma popularnymi, wpływowymi mężczyznami. Do tej pory nie miała jednak szczęścia w miłości, a całą uwagę skupiła na synu, Allanie. Zarówno jej nieformalne związki, jak i małżeństwo z Dariuszem Krupą zakończyły się rozstaniem oraz złamanym sercem.

Kto jest partnerem Edyty Górniak?

Jakiś czas temu wokalistka znów się jednak zakochała. Jej nowym partnerem został Mateusz Zalewski. Mężczyzna jest kierowcą rajdowym, młodszym od Górniak o 12 lat. Chociaż ich związek wywołał w mediach skrajne emocje, piosenkarka i jej partner starają się jedynie skupiać na sobie oraz swojej relacji. Pomimo sporej różnicy wieku para zdaje się doskonale dogadywać. Zalewski nawiązał ponoć także bardzo dobry kontakt z synem ukochanej, który szybko go zaakceptował. Przyjaźń między kierowcą rajdowym i nastolatkiem można było ponoć zauważyć już podczas tegorocznego opolskiego festiwalu.

Edyta Górniak prywatnie

Sama Górniak do tej pory starała się ukrywać szczegóły nowej relacji. Niespodziewanie pokazała jednak na jednym z portali społecznościowych zdjęcie ukochanego, chwaląc się swoim szczęściem. Co ciekawe, gwiazda udzieliła także pierwszego wywiadu na temat związku z Zalewskim, odkrywając przed fanami swoje skrywane do tej pory lęki. - Kiedyś pragnęłam miłości, dziś bardzo się jej boję. Moje szalone i rozpędzone życie przeraża czasem nawet mnie samą. Nie wiem, czy ktokolwiek temu stylowi życia podoła. Bardzo chciałabym w tym wszystkim uchronić Mateusza i naszą miłość - wyznała zaniepokojona, ale także pełna nadziei wokalistka. Edyta Górniak Fot. Instagram/Edyta GórniakZOBACZ TAKŻE:
  1. Dziennikarz Polsatu trafi do więzienia!? Mąż ofiary nie ma wątpliwości
  2. Córka Tyszkiewicz była świadkiem samobójstwa. Słynny artysta wbił sobie nóż
  3. Ujawniono nieznane zdjęcie Torbickiej. Fani nie dowierzają, są w szoku
  4. Puszysta gwiazda TVN pokazała się w bikini. Internauci się na nią rzucili
Następny artykuł