Mocna rysa na nowym związku Edyty Górniak. Powód kryzysu jest absurdalny?

Mocna rysa na nowym związku Edyty Górniak. Powód kryzysu jest absurdalny?

Edyta Górniak nie bez powodu nazywana jest diwą. Wokalistka w polskim show-biznesie obecna jest od lat, a przez ten czas miała wielu partnerów. Teraz na nowo udało jej się odnaleźć w swoim życiu miłość, jednak jej związek nie jest tak cudowny, jak mogłoby się wydawać.

Edyta Górniak jest znaną i cenioną piosenkarką, która na swoim koncie ma wiele prawdziwych hitów. Niestety nie obyło się również bez wpadek. Prawdopodobnie jej najsłynniejszą kompromitacją było wykonanie hymnu naszego kraju podczas mundialu. Niestety w jej życiu uczuciowym również była masa upadków, po których bardzo ciężko było jej się podnieść. Wielokrotnie złamane serce pozostawiło po bliznę, która mimo upływu czasu nadal nie chce zniknąć. Mimo że w jej życiu pojawił się nowy mężczyzna.

Edyta Górniak nie potrafi do końca oddać się miłości

Ich związek rozpoczął się w jednej z łódzkich klinik, podczas jej pobytu w ośrodku. Było to kilka miesięcy temu i od tego momentu stali się dosłownie nierozłączni. Wiele osób widząc ich wspólne zdjęcia, wyraźnie stwierdziło, że Edyta nie była tak bardzo szczęśliwa już od dawna. Nowy związek bez wątpienia był jej potrzebny. Mateusz, który jest kierowcą rajdowym, już nawet dał dowód swojej wielkiej miłości do wokalistki i oddania względem łączącego ich uczucia. Podczas gdy mam Edyty Górniak wylądowała w szpitalu, mężczyzna rzucił wszystko i natychmiast przyjechał, aby dać swojej ukochanej wsparcie, którego tak bardzo potrzebowała.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Związek jednak niedoskonały

Niestety ich związek nie jest tak doskonały, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Wszystko przez przeszłość piosenkarki i jej poprzednie związki. Jak sama stwierdziła, w jej wypadku pełne oddanie się miłości jest niemożliwe.   - Z perspektywy lat mogę powiedzieć, że moment pełnego zaufania do drugiej osoby mam już za sobą. W chwili mojego największego otwarcia zostałam bardzo mocno poturbowana i już nie odnajduję się w zachłanności w uczuciu. W moim przypadku jest niemożliwe w pełni, od nowa oddać się miłości - mówiła Edyta Górniak. Problemy z pełnym zaufaniem partnerowi sprawia, że związek wokalistki, mimo że szczęśliwy to może długo nie potrwać. Oczywiście życzymy im jak najlepiej, jednak nie da się ukryć, że wiele związków do tej pory rozpadło się właśnie przez brak zaufania.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Prawdziwy dramat gwiazdy TVN. Straszna choroba jej męża wstrząsnęła jej światem
  2. Lista zabiegów Małgorzaty Rozenek jest koszmarnie długa. Lekarz ujawnia
  3. Uwielbiany gwiazdor M jak Miłość odszedł po 18 latach. „Sprawa jest zamknięta, to koniec”
  4. Znaki zodiaku zdradzają jak okazujemy MIŁOŚĆ
  5. Rasy psów dla seniora. Brak sił i starość nie eliminują posiadania psa
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News