Edyta Górniak po raz kolejny zmartwiła fanów. Najpierw samobójstwo i testament, teraz TO

Edyta Górniak po raz kolejny zmartwiła fanów. Najpierw samobójstwo i testament, teraz TO Źródło: Fot. YouTube / Wirtualna Polska

Edyta Górniak uchodzi za jedną z najbardziej rozemocjonowanych postaci na scenie polskiego show biznesu. Piosenkarka zasłynęła nie tylko z swoich wielkich hitów takich jak "To nie ja byłam Ewą" czy też "Dotyk". Jej znakiem rozpoznawczym stały się pełne uczuć wyznania, które potrafią zaniepokoić.

Edyta Górniak w ostatnim czasie przeraziła swoich fanów. Kobieta poruszyła niewygodny temat przemijania oraz śmierci, a to spowodowało, że wiele osób zaczęło żywo interesować się tym, co dzieje się w życiu divy. Teraz artystka uzewnętrzniła się po raz kolejny.

Edyta Górniak nie ma dobrej informacji dla mężczyzn

Artystka postanowiła opowiedzieć wszystkim o tym, co aktualnie dzieje się w jej życiu. W swoim długim wpisie na Facebooku wyraziła swoją nadzieję na to, że nadchodząca wiosna pobudzi jej fanów do życia. Oświadczyła również, że potrzebuje aktualnie detoxu i nie ma zamiaru udzielać się w mediach.

- Ja poczułam bardzo mocno, że potrzebuję detoxu dla mojego umysłu. Detoxu od napięć, plotek medialnych, chaosu i hałasu. Wykonam naturalnie wszystkie Projekty podpisane, ale na razie nie będę aktywna w moich social media - napisała Edyta.

Największą uwagę przykuła jednak ostatnia linijka wpisu wokalistki. Kobieta poinformowała w nim, że robi sobie również detox od... mężczyzn.

- Nie szukam faceta. - krótko, aczkolwiek dosadnie oznajmiła piosenkarka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Edyta Górniak zwiąże się z kobietą?!

Jak każda wielka artystka, Edyta Górniak może pochwalić się pokaźnym gronem wiernych fanów, którzy wesprą ją w każdej sytuacji. Pod postem piosenkarki pojawiło się bardzo wiele ciepłych słów, które miały zagrzewać Edytę do walki o samą siebie.

- Edi bądź zawsze sobą. Ludzie są okrutni, wystarczy że jeden krzyknie "zabić go", a reszta idzie za nim jak barany. Bądź taka jaka jesteś, masz w sobie siłę, a inni tego nie mają i to ich boli - napisała jedna z fanek.

Wśród komentarzy pojawił się jeden szczególny. Pewna kobieta miała dla Edyty... propozycję matrymonialną. Zaoferowała, że zostanie jej dziewczyną i będzie jej prać oraz gotować. Fanka dostrzegła jednak, że pozostaje jeden aspekt, w którym mężczyzna może okazać się niezastąpiony.

- Edi ja zostanę Twoją dziewczyną, ale będę Ci tylko prać, gotować, sprzątać i szyć. Na trelemorele będzie potrzebny jednak facet - napisała humorystycznie kobieta.

Pozostaje jedynie śledzić dalsze losy wielkiej gwiazdy polskiej piosenki.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Przy Wiśniewskim zrozumiała, że jest lesbijką?! Szokujące słowa piosenkarza
  2. Do sieci trafiło zdjęcie Julii Wieniawy w bikini. Oczy wychodzą z orbit!
  3. Ślubna tragedia. Nie żyje panna młoda, nagle zaczęła wymiotować krwią
  4. Anna Seniuk z synem. To PRZYSTOJNY i bardzo znany aktor [ZDJĘCIA]
  5. Kim jest mąż Edyty Herbuś? Nikt się TEGO nie spodziewał!

 

 

Następny artykuł