Edyta Górniak zachwycona. Wystarczył jeden telefon

Edyta Górniak zachwycona. Wystarczył jeden telefon

Edyta Górniak jest jedną na największych wokalistek na polskiej scenie muzycznej. Podczas jednego z ostatnich wywiadów zdradziła szczegóły pracy nad projektem, który ostatecznie ją wprost zachwycił.

Edyta Górniak w polskim show-biznesie obecna jest już od bardzo dawna. Jej wokal został już wielokrotnie doceniony zarówno przez słuchaczy, jak i środowisko muzyczne. Teraz artystka zdradziła jak wyglądała jej praca nad piosenką "Zatrzymać Chwilę", którą zaśpiewała z finalistką The Voice Kids Poland, Roksaną Węgiel. Utwór promował film animowany "Hotel Transylwania 3" i okazał się prawdziwym hitem.

Edyta Górniak: wystarczył jeden telefon

Początek pracy nad tą piosenką okazał się bardzo trudny dla Edyty Górniak, która nie do końca była przekonana do tego, jak wygląda utwór, który ma zaśpiewać w duecie. Do tego stopnia, że w pewnym momencie zrezygnowała nawet z udziału w tym projekcie. Nie trwało to jednak zbyt długo. Podczas swojego urlopu w Tajlandii otrzymała telefon, w którym producenci filmu próbowali przekonać ją, aby wróciła do pracy nad piosenką. Edyta Górniak ostatecznie się zgodziła i została wybrana do tego, aby przejąć pieczę nad całym projektem. Problem polegał na tym, że termin, na który piosenka miała być już gotowa, zbliżał się wielkimi krokami, a przecież artystki nie było wtedy nawet w kraju. Górniak postanowiła poszukać pomocy u swoich zaufanych i zaprzyjaźnionych producentów muzycznych z USA, którym opowiedziała całą historię i wytłumaczyła, że utwór potrzebny jest na wczoraj. O dziwo już kilka dni później otrzymała 16 propozycji, które musiała dokładnie przesłuchać.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Ostatecznie zdecydowała się na tę wersję, która najlepiej pasowała do charakteru jej i Roksany. Gdy tylko wróciła do kraju, to rozpoczęła się naprawdę ciężka i intensywna praca ze strony obydwu wokalistek. Ich wysiłek ostatecznie bardzo się opłacił, a rezultat ich pracy może usłyszeć każdy z nas, korzystając np. z portalu YouTube, gdzie piosenka została już odtworzona niemalże milion razy. Górniak jest bardzo zadowolona z ostatecznej formy projektu, który został jej powierzony. Trzeba szczerze i uczciwie przyznać, że obie wykonały kawał dobrej roboty, co doskonale słychać w tej piosence. Miejmy nadzieję, że w przyszłości czeka nas znacznie więcej równie genialnych duetów, które mogą naprawdę namieszać na polskiej scenie muzycznej.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Bezdomny pies gdzie dzwonić? Musisz to wiedzieć, by nie skrzywdzić psa
  2. Ile zarabia Agnieszka Chylińska? Zarobki gwiazdy to kosmos
  3. Żądają, by odciąć jej internet. Justyna Żyła ma poważne kłopoty
  4. Zenek Martyniuk się wygadał! Jego życie zmieni się o 180 stopni
  5. Meghan Markle jest wyczerpana. Nie daje już rady
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News