Kuriozum! Edyta Górniak wysyła asystentkę do Londynu tylko po... kolację

Kuriozum! Edyta Górniak wysyła asystentkę do Londynu tylko po... kolację Źródło: Fot. YouTube / EdytaGorniakChannel

Edyta Górniak od lat uchodzi za prawdziwą diwę polskiej sceny muzycznej. Jak na wielką gwiazdę przystało, wokalistka ma swoje zachcianki. Dla przeciętnego Kowalskiego mogą okazać się one szokujące, bowiem artystka wysłała swoją asystentkę do Londynu, aby ta przywiozła jej... smażone tofu. 

Edyta Górniak nie uchodzi za osobę z którą łatwo się współpracuje. Potwierdza to wiele osób z jej środowiska i byli już współpracownicy. Maja Sablewska, była agentka Edyty Górniak, zarzuciła jej brak profesjonalizmu, a w wywiadach często zdradzała tajniki współpracy z gwiazdą. Nie było łatwo.

Edyta Górniak stawia warunki

To nie pierwszy raz, kiedy artystka przed koncertem składa specjalne zamówienia. Zdarzyła się już sytuacja, w której gwiazda odmówiła występu, bo nie otrzymała naparu z rumianku. Oznajmiła wówczas, że nie jest w nastroju. Czemu akurat smażone tofu? Artystka mieszkając w Wielkiej Brytanii bardzo polubiła się z chińską kuchnią. Miłość do tego rodzaju jedzenia sprawiła, że Edyta Górniak nie wyobraża już sobie bez niego życia. Aby nabrać sił przed koncertem, wysłała swoją asystentkę do Londynu, z misją przetransportowania jej posiłku bogów. Cena przelotów i zakupów na miejscu wyniosła 4 tysiące złotych. Całkiem sporo, jak za jedną, małą zachciankę.

Tak się żyje w wielkim świecie

Nie tylko Edyta Górniak znana jest ze swoich zadziwiających wymagań. Beyonce przed swoim koncertem ustaliła całą listę wymagań. Znalazły się na niej między innymi: temperatura w garderobie ustawiona na 25 stopni Celsjusza, duży stół z białymi obrusami, nowy zestaw do zaparzania herbaty, różane świece i woda Aquafina (w dwóch wersjach - zimnej i ciepłej). Nie mniejsze wymagania miała również Rihanna. Ta zażyczyła sobie, aby w garderobie, która ma być koloru czarnego, znalazł się między innymi: nawilżacz powietrza, białe zasłony, oświetlenie zapewniające przyjemną atmosferę, luksusowy dywan o zwierzęcym wzorze i 6 świec marki Archipelag Black Forest.

Paul McCartney zażądał, aby zarówno w garderobie jak i limuzynie nie pojawiał się żaden skórzany element, wszystkie lampy musiały być podłogowe i muszą posiadać funkcję przyciemniania. Ponadto do swojej dyspozycji musiał mieć bladoróżowe róże i frezje, 6 łazienek, dostęp do chemicznej pralni i 20 tuzinów ręczników.

Wymagania gwiazd są ich naturalnym prawem wynikającym z osiągniętego sukcesu, czy też efektem syndromu uderzenia wody sodowej do głowy?
ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Najsłynniejszy romans świata to fałsz? Książę Karol: „Nigdy nie zdradziłem Diany!”
  2. Agata Duda gwiazdą… Instagrama! Wszystko przez Melanię Trump
  3. Leszek Miller nie owija w bawełnę. „Gdybym wiedział o tym przed pogrzebem, zareagowałbym gwałtownie”
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News