Edyta Górniak kolejny raz rozstała się z partnerem. Przypominamy wszystkie jej związki, niektóre mocno was zaskoczą

Edyta Górniak kolejny raz rozstała się z partnerem. Przypominamy wszystkie jej związki, niektóre mocno was zaskoczą Źródło: Screen/youtube/TVN Style

Edyta Górniak słynie z niezwykle burzliwego życia osobistego. Diwa często zmienia partnerów, a niedawno znów głośno było o jej zerwaniu z dotychczasowym chłopakiem. Z pewnością jednak niewielu fanów wie, kim byli wszyscy mężczyźni diwy.

Edyta Górniak to bez wątpienia jedna z najsłynniejszych polskich piosenkarek, która wzbudza zainteresowanie nie tylko spektakularną karierą, ale i burzliwym życiem prywatnym. Przez wszystkie lata w show-biznesie wielokrotnie pisano o jej kolejnych partnerach oraz bolesnych rozstaniach, a niedawno znów zaskoczyła wszystkich.

Z dnia na dzień zerwała z Mateuszem Zalewskim, a teraz pojawiły się informacje, że już znalazła zastępstwo na jego miejsce, co z pewnością mocno zaskoczy jej fanów. Trzeba przyznać, że Edyta Górniak bardzo szybko zmienia obiekty swoich miłosnych westchnień, a niewielu internautów kojarzy wszystkich jej partnerów. Przypomnijmy, z kim najsłynniejsza polska diwa spotykała się przez lata, bo niektóre nazwiska naprawdę zaskakują. 

Edyta Górniak przez lata spotykała się z wieloma partnerami

Pierwszym partnerem diwy, o którym usłyszała cała Polska, był aktor Dariusz Kordek. Podobno para nawet się zaręczyła, ostatecznie jednak nic z tego nie wyszło. Edyta Górniak szybko po tamtym ciosie się pozbierała i utonęła w objęciach Piotra Gembarowskiego, lecz jedynie na 3 miesiące. Wszystko zakończyło się z hukiem, a byli zakochani jeszcze długo przerzucali się w mediach oskarżeniami. 

Dalej w kolejce był znany dziennikarz Piotr Kraśko. Wszystko układało się między nimi idealnie, przynajmniej do momentu zamieszkania razem. Po kilku tygodniach w jednym mieszkaniu ogłosili rozstanie, choć do dziś się ze sobą przyjaźnią.

Z pewnością wiele osób zaskoczy jej związek z  Robertem Kozyrą, którego poznała w 1997 roku w Londynie. Ich odważne zdjęcia były komentowane wtedy przez wszystkie polskie tabloidy, dziś jednak prawie nikt już o tym nie pamięta. Zresztą, ostatecznie Kozyra zastąpiony został Dariuszem K., z którym diwa ma syna Allana. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Edyta Górniak tuż po rozstaniu z Zalewskim znalazła kolejną miłość

Ostatecznie Edyta Górniak i w tym przypadku nie widziała sensu kontynuowania związku i złożyła pozew o rozwód, by niedługo później związać się z prawnikiem Piotrem Schrammem, z którym była aż 4 lata, do czerwca 2014 roku. Po nim przyszedł czas na tajemniczego i intrygującego fanów celebrytki Williama. Piosenkarka często publikowała gorące zdjęcia z nim na swoim Instagramie, najwyraźniej jednak było to jedynie przelotne uczucie. 

W ostatnim czasie najgłośniej było jednak o jej wielkiej miłości do kierowcy rajdowego Mateusza Zalewskiego. Podobno połączyło ich wyjątkowo gorące i spontaniczne uczucie, rajdowiec jednak miał nie wytrzymać popularności i napiętego kalendarza partnerki, przez co doszło do kolejnego rozstania, które poważnie wstrząsnęło fanami celebrytki.

Ona sama jednak nie odczuła tego chyba aż tak boleśnie, bo niedawno w mediach pojawiło się jej zdjęcie z nowym partnerem, Tomaszem Mazurkiewiczem. Nawet najwierniejsi fani na pewno będą w szoku i choć żadna ze stron oficjalnie nie potwierdziła miłości przed kamerami, już pojawiły się głosy, że tym razem to musi być prawdziwa miłość. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Antek Królikowski pokazał PIĘKNĄ dziewczynę! Fani są WNIEBOWZIĘCI: "Nareszcie jakaś normalna dziewczyna"
  2. Marzena Rogalska po raz pierwszy pokazała partnera! Fani są w SZOKU widząc, jak wygląda
  3. Mąż Kory dopiero teraz zdecydował się ujawnić porażające kulisy jej walki z rakiem. Gdyby nie to, żyłaby o wiele krócej, metoda nie spodoba się wielu
  4. Rzekoma ofiara Bieniuka przerywa milczenie ws. gwałtu. Niejednemu odbierze mowę
  5. Wczoraj zmarł legendarny aktor kultowych seriali TVP. Na jaw wychodzą smutne kulisy jego ostatnich lat życia
  6. Były mąż Kaczyńskiej po latach ujawnia kulisy identyfikacji ciała Marii Kaczyńskiej. Porażające

Źródło: Plejada

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News