Każdy przegapił jeden, porażający szczegół w finale TzG. Będziesz zaskoczony

Każdy przegapił jeden, porażający szczegół w finale TzG. Będziesz zaskoczony Źródło: Facebook - Taniec z gwiazdami

Edyta Górniak była jedną z gwiazd, które wystąpiły w trakcie wielkiego finału. Jej występ poprzedziły udane występy uczestników. Bardzo wiele osób przegapiło pewien porażający szczegół. Niektórzy uważają go nawet za sporą wpadkę.

Edyta Górniak miała dziś okazję wystąpić pod koniec wielkiego finału Tańca z gwiazdami. Diwa wykonała piosenkę w trakcie tańca wszystkich uczestników popularnego tanecznego show.

W trakcie jednego z występów poprzedzających jej performance doszło do nietypowego wydarzenia, które mogło umknąć części oglądających. Wiele osób przegapiło dość interesujący szczegół, który mógł wpłynąć na odbiór tańca wielkich faworytów do wygranej. Pojawiły się jednak osoby, które dostrzegły wpadkę i postanowiły poinformować o niej pozostałych internautów. Niektórzy reagują na wspomnianą sytuację głośnym śmiechem.

Edyta Górniak wystąpiła w finale Tańca z gwiazdami

W finałowym odcinku wystąpiła Edyta Górniak. Gwiazda zaśpiewała piosenkę w trakcie jednego z występów, jednak w tym czasie na scenie nie znajdowała się żadna z par, które wciąż walczą o zwycięstwo. Wyjątkowo interesujący szczegół można było zaobserwować chwilę wcześniej, gdy na scenie zameldowali się Natalia Głębocka oraz Tomasz "Gimper" Działowy. 

Mieli oni okazję wykonać taniec, któremu akompaniowała muzyka będąca motywem "Gry o tron", popularnego serialu, który cieszy się wielkim zainteresowaniem na całym świecie. Gimper wcielił się tym razem w postać Johna Snowa, jednego z głównych bohaterów produkcji, w związku z czym musiał założyć perukę. Długie, czarne włosy na jego głowie spowodowały wyjątkowe zainteresowanie publiczności.

Edyta Górniak zaszczyciła swoją obecnością finał tanecznego show

W trakcie występu peruka odkleiła się i zaczęła zwisać z głowy gwiazdora internetu, w związku z czym ten zdecydował się szybkim ruchem zerwać ją sobie w całości. Niektórzy widzowie odnotowali fakt, że nie było to zaplanowane.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Na takiej głowie się ani włosy nie trzymają - pisze internautka na temat występu Gimpera. 

Oceny jego tańca były negatywne, w związku z czym wiele osób przestało wierzyć w jego ostateczny sukces. Kilkanaście minut później okazało się, że osoby wieszczące czarny scenariusz dla gwiazdy YouTube miały rację, ponieważ ostateczny triumf w programie święci Joanna mazur.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Martyna Wojciechowska przeszła PIEKŁO! Była molestowana przez znanego lekarza. Wyznanie gwiazdy doprowadzi was do płaczu
  2. Kim jest żona Tomasza Sekielskiego? Stawiamy miliony, że nie zgadniecie czym się zajmuje
  3. Tragiczna wizja Jackowskiego. Ostrzega, że Polacy mają duży problem, najbliższe miesiące mają być koszmarem
  4. Dziś miliony widzów włączą TVN. Telewizja pokaże film Sekielskiego "Tylko nie mów nikomu"
  5. Odbierze wam mowę. Właśnie ujawniono PRAWDZIWY powód rozstania Meghan Markle z pierwszym mężem
  6. Smutne wiadomości obiegły rano polskie media. Nie żyje wielki artysta, który na zawsze zapisał się w historii

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News