Edyta Górniak jest jedną z największych polskich gwiazd w całej historii naszej rodzimej sceny muzycznej. Ostatnie miesiące mocno dały się we znaki artystce, która właśnie trafiła do szpitala.

Edyta Górniak znana jest z wielu hitowych piosenek, które nuciła cała Polska. Artystka ma jednak na swoim koncie równie spektakularne wpadki – wystarczy chociażby wspomnieć jej wykonanie hymnu narodowego, które przeszło już do historii i to nie w ten pozytywny sposób. Teraz jej fani zamarli ze strachu. Wszystko przez zdjęcie, które wokalistka opublikowała na swoich mediach społecznościowych.

Edyta Górniak w szpitalu

Każdy z nas ma swoją ulubioną gwiazdę, której kibicuje w karierze. Edyta Górniak bez wątpienia ma już bardzo mocno ugruntowaną pozycję w show-biznesie, dzięki czemu może cieszyć się pokaźnym gronem wiernych fanów. Fanów, którzy się o nią martwią.

Z relacji zamieszczonej na instagramowym profilu wokalistki dowiadujemy się, że aktualnie znajduje się ona w szpitalu i podawane są jej leki poprzez kroplówkę. Nie wiadomo dokładnie, co jest powodem jej hospitalizacji, ale nie jest to jej pierwsza wizyta w placówce medycznej w ciągu ostatnich miesięcy. Fani obawiają się, że z ich idolką może być coraz gorzej.

Bez wątpienia ostatni rok nie był dla Edyty Górniak rozpieszczający. Wiadomo, że artystka marzyła o kolejnym dziecku, jednak gdy w końcu udało jej się zajść w ciąże, kobieta poroniła. Dodatkowo jej związek, który zapowiadał się bardzo obiecująco również się zakończył, a wokalistka po raz kolejny miała złamane serce.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Beata Tyszkiewicz i pikantne sekrety z jej przeszłości. Romansowała nawet z Kondratem!

Wokalistka bierze również udział w najnowszej edycji programu „Agent -gwiazdy”, który bardzo mocno dał się jej we znaki. Już niedługo po rozpoczęciu zdjęć do show wokalistka musiała zgłosić się do szpitala, gdzie wylądowała z powodu przemęczenia i zawrotnego tempa jej życia.

Nie możemy zapominać również o zapaleniu płuc, które również przeszła w poprzednim roku. Wszystkie te historie sprawiają, że fani coraz bardziej obawiają się o jej faktyczny stan zdrowia. Według nich tak częste wizyty w szpitalu muszą oznaczać coś o wiele bardziej poważniejszego, niż gwiazda oficjalnie podaje. Bez wątpienia chwila odpoczynku będzie dla niej zbawienna.

screen instagram.com

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Ewa Wachowicz za czasów Miss Polonia. Zdjęcia POWALĄ na kolana! 
  2. Kim są dzieci Katarzyny Dowbor? Będziecie w ciężkim szoku!
  3. Niesamowicie pilny apel Roberta Janowskiego ws. zamachu na Adamowicza! PODAWAJCIE DALEJ
  4. Legendarna gwiazda TVN ZAATAKOWANA podczas finału WOŚP! Szokujące informacje
  5. BARDZO kontrowersyjne zdjęcie Oliwii Bieniuk w sieci. „Kto wypina…”

 

Córka Wojciechowskiej upodabnia się do matki. Zdjęcia rozczulają internautów

ŹRÓDŁOjastrzabpost.pl

Redaktor portalu Pikio.pl. Absolwent ratownictwa medycznego na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Człowiek ciekawy świata, komentujący to, co go otacza.