Edyta Górniak publicznie zmieszana z błotem! "Słoma z butów wariatce wyłazi"

Edyta Górniak publicznie zmieszana z błotem! "Słoma z butów wariatce wyłazi" Źródło: fot. YouTube

Edyta Górniak w ostatnim czasie przeżywała naprawdę trudne chwile. Jej mama w ciężkim stanie trafiła do szpitala, a gwiazda musiała szybko porzucić wszystkie zaplanowane projekty. Zrezygnowała z bycia trenerką w programie "The Voice Kids", a na swoje zastępstwo zaproponowała producentom Cleo. Wszyscy byli zachwyceni jej uprzejmością, teraz jednak odwracają się przeciwko niej. Intencje Górniak nie były dobre.

Edyta Górniak musiała natychmiast zająć się chorą mamą. Zdecydowała, że producentom na swoje miejsce w "The Voice Kids" poleci Cleo - wokalistkę, która wszystkim kojarzy się z bliskiej współpracy z Donatanem. Fani Edyty byli zachwyceni tym, że poleciła koleżankę z branży. Cleo nie pozostała zresztą dłużna i oficjalnie podziękowała Edycie. - Kocham muzykę, wierzę że muzyka to nie sława, popularność, ani sukces - muzyka to rytm w którym bije nasze serducho, to nasza wewnętrzna potrzeba. Mam nadzieję że będę mogła pomóc w stawianiu pierwszych kroków muzycznych i dać iskierkę dobrej energii. Z tego powodu jestem w "The Voice Kids" - napisała zachwycona Cleo na swoim Instagramie. Teraz jednak na jaw wyszło, co naprawdę myśli Edyta Górniak o zastępstwie Cleo. To zdjęcie może miało być niewinnym żartem, ale na pewno nie zostało tak odebrane przez internautów.

Edyta Górniak zmieszana z błotem. Wykorzystała Cleo, teraz robi sobie żarty

Edyta na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym stoi zamyślona przez... Urzędem Pracy! - Komuś jeszcze załatwić posadę...? - napisała zadziornie. Nie wiadomo, czy zdjęcie miało być żartem. Jego odbiorcy są jednogłośni - to mocny cios w Cleo, która przecież w ostatniej chwili zgodziła się zastąpić Górniak, by ta mogła spotkać się z chorą matką. Zdjęcie Edyty Górniak wygląda tak, jakby wywyższała się nad młodszą o 10 lat koleżanką, której przecież ofert pracy nie brakuje. - Trochę bezczelnie - napisał jeden z internautów. - Chamsko. Słoma z butów wariatce wyłazi - wspomniała kolejna osoba. - Żenująca kobieta. Rano lansuje się na chorobie matki, a po południu robi kretyńskie foty na Instagrama - czytamy w komentarzach. - Jaka ona mściwa i pamiętliwa... - wypomina internautka.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kaczyńską poniosło! Internauci są na nią wściekli
  2. HIT! Magda Gessler tańczy, a internauci tarzają się ze śmiechu
  3. Agnieszka Chylińska martwi fanów. "Dzieje się z nią coś okropnego"
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News