Edyta Górniak przeżywa właśnie bardzo szczęśliwe chwile. Piosenkarka znów się zakochała, a nowy partner podbił już ponoć serca jej syna oraz rodziców. Początki znajomości pary okazują się jednak zaskakujące. Co ciekawe, Górniak i Mateusz Zalewski poznali się bowiem w… szpitalu.

Górniak musiała w ostatnim czasie przejść operację kolana. Znana wokalistka nie spodziewała się jednak zapewne, że w tak nieciekawych okolicznościach spotka swą wielką miłość.

Edyta Górniak znów jest zakochana!

W klinice dla sportowców piosenkarka trafiła bowiem na Mateusza Zalewskiego. Mężczyzna jest od niej 12 lat młodszy i na co dzień zajmuje się rajdami samochodowymi.

Między zakochanymi natychmiast ponoć zaiskrzyło. Partner Górniak miał już poznać jej rodziców i zaprzyjaźnić się z synem, Allanem. Co ciekawe, wiele osób początkowo sądziło, że Zalewski jest jego znajomym z powodu młodego wyglądu.

Kulisy nowego związku piosenkarki

– Niektórzy myśleli nawet, że to po prostu kolega Allana. Wszędzie chodzili razem, ciągle rozmawiali. Dopiero później okazało się, że to kolega jego mamy – powiedział informator z otoczenia Górniak w rozmowie z „Super Expressem”.

Fani wokalistki niezwykle cieszą się z faktu, iż udało jej się wreszcie spotkać prawdziwą miłość. Bezpośrednio twierdzą, że dzięki Zalewskiemu gwiazda naprawdę promienieje.

Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gwiazdor DDTVN stracił pracę! W tle problemy rodzinne
  2. Burza w sieci, chodzi o seks-taśmę legendarnej wokalistki. Gejowska afera w tle
  3. Największy gwiazdor disco polo ujawnił ile zarabia. Spadniecie z krzeseł
  4. Przycinanie uszu i ogonów: ten makabryczny proceder nadal ma miejsce w Polsce

Czy słuchasz Edyty Górniak?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

16 najsławniejszych Polek, które rozebrały się dla Playboya


Ta dziewczynka to dziś wielka polska gwiazda... Która? Nie zgadniesz!

Zobacz również