Edyta Górniak znowu trafiła do szpitala! Fani przerażeni

Edyta Górniak znowu trafiła do szpitala! Fani przerażeni Źródło: flickr.com, instagram.com/edytagorniak

Edyta Górniak po raz kolejny w ostatnim czasie pojawiła się w szpitalu i spowodowała tym niemałe poruszenie wśród swoich fanów. Co takiego przytrafiło się wokalistce?

Edyta Górniak na swoim Instagramie opublikowała wstrząsające zdjęcia ze swojego pobytu w szpitalu. Jej fani z całej Polski natychmiast zareagowali na to, co zobaczyli. Wielu z nich jest poważnie zaniepokojonych. Nic dziwnego! W ostatnim czasie gwiazda bardzo mocno się przepracowywała. Podejmowała zdecydowanie zbyt wiele obowiązków, które w końcu pozbawiły ją siły. W końcu nagła wizyta w szpitalu na obserwacji w Los Angeles to poważna sprawa. Tym bardziej, że to nie pierwszy raz, kiedy gwiazda trafiła do szpitala w krótkim odstępie czasu.

Edyta Górniak wstrząsnęła fanów!

Osłabienie zdrowia u gwiazdy zostało znacznie zanotowane przez fanów po jej wizycie w programie "Agent - Gwiazdy 4". Piosenkarka bowiem dawała tam z siebie 110%, aby widzowie mieli satysfakcjonujące widowisko i mogli cieszyć się jej uczestnictwem w pełni. Jak jednak przyznaje jej przyjaciółka - uczestnictwo w programie, a także jej codzienny plan dnia są zbyt przepełnione obowiązkami.   - Edyta trafiła pod kroplówkę z powodu generalnego wycieńczenia i osłabienia organizmu. W ostatnich miesiącach mieliśmy ciężki rollercoaster - przyznaje przyjaciółka Edyty w rozmowie z Plejadą.pl.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Czy gwiazda ma dobrą opiekę?

Na Instagramie możemy zobaczyć kto się nią aktualnie opiekuje. Edyta Górniak postanowiła wstawić zdjęcie, na którym widać moment wkłuwania igły w jej rękę. Jako potwierdzenie ogromnej empatii i delikatności, którą względem jej wykazała sanitariuszka możemy przeczytać opis zdjęcia: - Thank you Nurse Julia for being so gentle (Dziękuję Ci, pielęgniarko Julio, za bycie tak delikatną) - napisała pod zdjęciem Edyta. Edyta jest więc w dobrych rękach, a jej życiu nie zagraża obecnie niebezpieczeństwo. Gwiazda musi zdecydowanie przyhamować ze swoim harmonogramem dnia. Redakcja Pikio.pl cieszy się, że wszystko dobrze się skończyło i życzy jej zdrowia. instagram.com/edytagorniak ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Ile dzieci ma Katarzyna Figura? Jej córki mają najoryginalniejsze imiona w Polsce!
  2. Gdzie mieszka Agnieszka Chylińska? Jej dom jest zachwycający
  3. Największa gwiazda „Rolnik szuka żony” będzie miała operację?! Brakuje jej pieniędzy na zabieg
  4. Nie żyje sława polskiej telewizji. Szczegóły strasznej choroby
  5. Brytyjczycy zamarli! Rodzina królewska ma się powiększyć, wielkie zaskoczenie
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News