Bez nazwy-1
screen/zoutube/ Adrian Nychnerewicz
Patryk Korzec - 4 Grudnia 2018

Szpila wbita w serce Edyty Górniak!

Edyta Górniak nikomu nie musi udowadniać swojego ogromnego talentu oraz wpływu na polską branżę muzyczną, jednak wielka sława wiąże się często z przykrymi konsekwencjami. Właśnie jedna z artystek w najnowszym wywiadzie postanowiła wbić szpilę w serce najpopularniejszej piosenkarki  w kraju. 

Edyta Górniak jest jedną z artystek, o których twórczości z przekonaniem powiedzieć można, iż były przełomowe dla świata muzyki. Kobieta miała ogromny wpływ na polskie gusta muzyczne i rozwój całej branży, mimo tego, że nie wszystkim się to zawsze podobało. Piosenkarka często wzbudza kontrowersje, lubi występować przed kamerami i zabierać głos w różnych kwestiach, co nie zawsze wychodzi jej na dobre. Od kilku tygodni media bezustannie rozpisują się o jej niespodziewanym rozstaniu z Mateuszem Zalewskim, tymczasem szpilę w serce kobiety postanowiła wbić inna szanowana postać polskiej muzyki.

Edyta Górniak upokorzona przez Annę Jurksztowicz

Anna Jurksztowicz jest piosenkarką jazzową oraz wpływową producentką muzyczną, która wielokrotnie nagradzana była przez polską branżę muzyczną. W najnowszym wywiadzie z kobietą poruszony został temat występów w cieszących się ogromną popularnością programach rozrywkowych. Kobieta wyznała, że niestety nie ma na nie czasu, jednak w showu Polsatu "Twoja twarz brzmi znajomo" mogłaby sparodiować Edytę Górniak w piosence "Dumka na dwa serca". - Umiem dobrze sparodiować Edytę w tej piosence. Jeśli ktoś śpiewa z jakąś najdrobniejszą manierą, to łatwo się w niego wcielić. Co ciekawe, większość z nas zupełnie nieświadomie naśladuje swoich muzycznych idoli z dzieciństwa. Odkąd pamiętam, miałam słabość do Michaela Jacksona i w moim głosie słychać, że mam takie tercjowe vibrato jak on. Ci, którzy znają się na muzyce, już parę razy mi to wypomnieli - mówiła w rozmowie z "Plejadą". Takie słowa to bolesna szpila wbita w serce Edyty Górniak - w końcu artystka nie na darmo zawsze podkreśla, że chce być jedyna, oryginalna i wyjątkowa. Informacja, że bardzo łatwo ją naśladować i parodiować z pewnością ją zabolała, na tym jednak wywiad się nie skończył.

Zaśpiewałaby lepiej od Edyty Górniak?

Niewiele osób wie, że początkowo kultowa "Dumka na dwa serca" zaśpiewana miała zostać właśnie przez Annę Jurksztowicz, jednak twarde zasady show-biznesu pozbawiły ją tej szansy.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Kuba WojewódzkiKuba Wojewódzki ukrywał to przez lata! Teraz odkrył się przed światemCzytaj dalej
- Zaśpiewałam ją na samym początku, ale potem okazało się, że wytwórnia chce, żeby wykonała ją Edyta Górniak. Odebrano mi więc ten utwór. Miałam wtedy trzydzieści cztery lata i uznano, że jestem za stara. Taki jest show-biznes - mówiła. W dalszej części jednak nie ukrywała swojego rozżalenia i to może z niego wynikały wcześniejsze, nieco prześmiewcze słowa o celebrytce. - Nie byłam specjalnie szczęśliwa z tego powodu. Może powinnam bardziej o to walczyć? Przyjęłam tę decyzję z pokorą i nie próbowałam za wszelką cenę wytłumaczyć, że ja też dobrze zaśpiewam ten utwór. Ale jeśli ktoś ma ochotę, to w sieci jest moja wersja "Dumki na dwa serca". Na koncertach też śpiewam tę piosenkę - wyznała.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Ile zarabia Doda? Zarobki i majątek Dody to kosmos
  2. Dlaczego nie mam ochoty się kochać? Ekspert tłumaczy
  3. Fani załamani. Nieoficjalne: Anna Mucha odchodzi
  4. W show TVN walczyły o metamorfozę. Tak teraz wyglądają najbardziej znane uczestniczki
  5. Najsłynniejsza polska pogodynka nie miała litości! Brutalnie zakończyła wielką miłość
Kinga Rusin i Małgorzata Rozenek - Majdan10 najgłośniejszych wojen polskich gwiazd [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News