Poruszające wyznanie syna Edyty Górniak. Niewielu się na to decyduje

Poruszające wyznanie syna Edyty Górniak. Niewielu się na to decyduje

Edyta Górniak będzie miała o czym myśleć w najbliższym czasie. Syn legendarnej polskiej piosenkarki zdecydował się na bardzo mocną deklarację, która bez wątpienia poruszy wszystkich fanów polskiego show-biznesu. Mało kto decyduje się na takie słowa publicznie.

Edyta Górniak to bez wątpienia jedna z największych gwiazd polskiej estrady. Kobieta przez lata występów stała się prawdziwą ikoną polskiego show-biznesu, a jej losy śledzone są przez wielu fanów. Syn piosenkarki zdecydował się właśnie na odważną deklarację, która szokuje. Co na to sama wokalistka?

Edyta Górniak. Syn gwiazdy szokuje

Pomimo tego, że Allan Krupa, czyli syn Edyty Górniak w związku z producentem Dariuszem Krupą, od lat interesował się muzyką, to postanowił zająć się kompletnie innym zawodem. 15-latek deklaruje swoje przywiązanie do ojczyzny i chciałby podjąć się kariery wojskowej. - Chcę służyć ojczyźnie, po to się urodziłem. Służba ojczyźnie nie jest po to, żeby zabijać. Owszem, broń do czegoś w końcu służy, ale ja urodziłem się, żeby walczyć o to sprawiedliwie, a tym samym odwdzięczać się za to, za co niektórzy ludzie oddali swoje życie: za ojczyznę, za bezpieczeństwo, za wolność i za szczęście. - napisał na swoim Instagramie nastolatek.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Piosenkarka zabiera głos w sprawie zainteresowań syna

Gwiazda zdaje sobie sprawę, że jej potomek bardzo zainteresował się sprawą bezpieczeństwa i obronności. Pozwoliła mu więc uczęszczać do jednej z podwarszawskich szkół wojskowych. Na karierę wojskową młodzieniec miał zdecydować się w Stanach Zjednoczonych, w których przez pewien czas mieszkał z matką. Sama gwiazda wyraża jednocześnie dumę i zaniepokojenie drogą kariery obraną przez jej potomka. – Cały czas mam nadzieję, że to mi się tylko wydaje, że może coś się zmieni – mówi gwiazda. Czy Edyta Górniak będzie starała się przekonać swojego syna do porzucenia drogi wojskowej? Nieoficjalnie mówi się, że gwiazda bardzo by chciała, aby Allan podążył jej śladami i zaczął robić karierę na rodzinnej scenie muzycznej. Czy dojrzałe deklaracje syna gwiazdy o przywiązaniu do ojczyzny i chęci walki za nią są zapowiedzią jego rzeczywistych działań w przyszłości? A może zainteresowania chłopaka zdążą się jeszcze zdezaktualizować? Czas pokaże.
ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Martyna Wojciechowska musi się zmierzyć z trudnym rozstaniem. Współczujemy
  2. Wojna polskich diw rozsadzi show-biznes! Powód jest bardzo intymny
  3. Rząd PiS okłamał Polaków? Ustawa o przemocy domowej nie została wycofana
  4. Ile zarabia Beata Tyszkiewicz? To strasznie smutne, jaką ma emeryturę
  5. Na co chorowała Kora? Artystka zmagała się z przerażającą chorobą
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News