Górniak postawiła ultimatum synowi. Jeśli go nie spełni, musi się wyprowadzić!

Górniak postawiła ultimatum synowi. Jeśli go nie spełni, musi się wyprowadzić! Źródło: Fot. Instagram/Edyta Górniak

Edyta Górniak w końcu straciła cierpliwość do swojego ukochanego syna. Postawiła nastolatkowi ultimatum, które musi spełnić. W przeciwnym razie, będzie się musiał wyprowadzić!

Edyta Górniak to niekwestionowana gwiazda polskiej sceny muzycznej, która swoją twórczością ukształtowała gusta milionów Polaków. Jej niesamowite utwory zapisały się w historii muzyki, a celebrytka od lat nieprzerwanie wzbudza ogromne zainteresowanie Polaków. Wszyscy z wielkim zaangażowaniem śledzą zarówno jej karierę zawodową, jak i burzliwe życie prywatne. 

Choć miała już wielu partnerów, jedno pozostaje niezmienne - jej ogromna miłość do syna Alana. W wywiadach, Edyta Górniak uwielbia powtarzać, jak są sobie bliscy, lecz po ostatnich wyczynach chłopaka najwyraźniej straciła już do niego cierpliwość. Właśnie na jaw wyszło, że postawiła mu ultimatum w kwestii palenia papierosów i musi się do niego zastosować, bo inaczej zmieni miejsce zamieszkania. 

Syn Edyty Górniak został przyłapany na paleniu papierosów

Niedawno Alan obchodził swoje 15. urodziny, a z tej okazji mama postanowiła zorganizować mu przyjęcie. Edyta Górniak postarała się, by wszystko było idealne, niestety paparazzi przyłapali chłopaka na paleniu papierosów w czasie imprezy. Zdjęcia pojawiły się w sieci i to dzięki nim celebrytka dowiedziała się, że jej syn sięga po używki. 

- Muszę podziękować fotografom. Co prawda jest duża nadinterpretacja mojej relacji z Tomaszem, ale dzięki temu zobaczyłam, że mój syn pali papierosy. Mieliśmy bardzo długą rozmowę i mam nadzieję, że ona coś da - mówiła. 

Teraz okazuje się, że na rozmowie cała sprawa się jednak nie skończy. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Edyta Górniak ma dość i postawiła mu surowe ultimatum

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez tygodnik "Świat&Ludzie", Edyta Górniak postawiła Alanowi surowe ultimatum. Chłopak ma do wyboru zerwanie z nałogiem albo wyprowadzenie się ze swojego mieszkania i powrót pod dach troskliwej mamy. 

Jak podaje tygodnik, chłopak teraz mieszka w lokalu niedaleko swojej szkoły, bo rozpoczyna codzienne zajęcia bardzo wcześnie rano, nie chce więc tracić czasu na dojazdy. Powrót do domu mamy z pewnością zatem byłby dla niego dotkliwą nauczką i lekcją, że używki nie są niczym dobrym, zwłaszcza w tak młodym wieku. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 102-letnia polska aktorka zmarła i zostawiła ogromny majątek. Kwota wbije was w fotel. Taka fortuna to marzenie każdego Polaka!
  2. Tragedia w rodzinie gwiazdy TVP! Straszna choroba zaatakowała jej matkę. Choruje na nią 20 milionów Polaków
  3. Mało kto o tym wiedział. Największy hit Zenka Martyniuka napisała nauczycielka
  4. Huczy w całej Wlk. Brytanii. Jest oficjalne oświadczenie ws. romansu księcia, gdy Kate była w trzeciej ciąży
  5. Pani Stefania ma 101 lat i walczy w sądzie o swoje prawo. Chcieli odebrać jej mieszkanie
  6. To już szaleństwo! Dyrektor nasłał na protestujących nauczycieli służby

Źródło: Pudelek

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News