Dramat Edyty Górniak nie skończył się na łososiu. Naruszają strefę komfortu diwy

Dramat Edyty Górniak nie skończył się na łososiu. Naruszają strefę komfortu diwy Źródło: youtube.com/tvnstyle

Edyta Górniak zaskakuje. Gwiazda, która ostatnimi czasy bardzo nerwowo zareagowała na swój udział w programie "Agent" postanowiła opowiedzieć o kolejnym, wielkim dramacie, z jakim przyszło się jej zmierzyć. Artystka wyznaje, że "jej strefa komfortu została naruszona" w związku z czym jest zmuszona do podjęcia radykalnych kroków.

Edyta Górniak ma za sobą wyjątkowo ciężkie chwile. Gwiazda w sposób dosyć kontrowersyjny odpadła z programu agent telewizji TVN, jak też zmagała się z problemami dotyczącymi swojej prywatności. Piosenkarka wierzy, że radykalne kroki, jakie zamierza podjąć, mogą jej pomóc w uspokojeniu swojej sytuacji życiowej.

Edyta Górniak ma za sobą nerwowy czas

Problemy diwy zaczęły się od udziału w rozrywkowym programie telewizji TVN. Przypomnijmy, że gwiazda odpadła już w pierwszym odcinku, by potem opowiadać w mediach o licznych problemach, jakich spotkała na planie produkcji.

 - Musiałam zrezygnować ze wszystkich swoich rytuałów dnia. Nie zawsze była kawa, a ja jestem od niej uzależniona. Tak samo z sokami wyciskanymi. Nie było nawet łososia, nic! Cała kuchnia nie była dla mnie. Wybór menu i miejsc, w których jedliśmy, należał do produkcji. Nie mogłam przez to liczyć na swój catering. Jak był makaron i majonez lub jabłka, to był koniec - mówiła widocznie poruszona w rozmowie z Faktem.

Teraz, po skończeniu swojego udziału w produkcji spotkały ją wielkie kłopoty w związku z mediami, które nie są w stanie dać jej spokoju.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Artystka narzeka na media

Piosenkarka, która dzieli swoje życie między Warszawą a Los Angeles, postanowiła opowiedzieć o wielkim problemie, jakim jest nadmierne zainteresowanie mediów. Jak sama powiedziała, gdziekolwiek nie pojawi się w Polsce, tam przyciąga uwagę fleszy fotoreporterów.

- Mam tutaj bardzo mało prywatności. W samej Warszawie jest dosłownie kilka miejsc, które – mówiąc brzydko – mnie nie sprzedają, w których mogę pojawić się o którejkolwiek godzinie – w dresie, okularach, bez okularów, zapłakana, spuchnięta, zmęczona, telewizyjna czy jakakolwiek i nikt nie wezwie fotoreporterów, żeby się pochwalić, że tam siedzę. Ale to jest rzadkość – przyznała Edyta Górniak.

W związku z zamieszaniem spowodowanym swoją osobą piosenkarka planuje raz na zawsze przenieść się do stolicy stanu Kalifornia i zakończyć etap życia w Polsce. Wokalistka nie ma złudzeń, że tylko to jest w stanie oddalić ją od tabloidów i nadmiernego wykonywania zdjęć przez paparazzich.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 102-letnia polska aktorka zmarła i zostawiła ogromny majątek. Kwota wbije was w fotel. Taka fortuna to marzenie każdego Polaka!
  2. Tragedia w rodzinie gwiazdy TVP! Straszna choroba zaatakowała jej matkę. Choruje na nią 20 milionów Polaków
  3. Mało kto o tym wiedział. Największy hit Zenka Martyniuka napisała nauczycielka
  4. Huczy w całej Wlk. Brytanii. Jest oficjalne oświadczenie ws. romansu księcia, gdy Kate była w trzeciej ciąży
  5. Pani Stefania ma 101 lat i walczy w sądzie o swoje prawo. Chcieli odebrać jej mieszkanie
  6. To już szaleństwo! Dyrektor nasłał na protestujących nauczycieli służby

źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News