Gigantyczna afera w Opolu! Górniak UDERZYŁA W TWARZ gwiazdora (VIDEO)

Gigantyczna afera w Opolu! Górniak UDERZYŁA W TWARZ gwiazdora (VIDEO) Źródło:

Takiego skandalu w Opolu jeszcze nie było. Choć w kuluarach festiwalu na przestrzeni lat nie brakowało spięć, takiej ich eskalacji nie mieliśmy jeszcze okazji obserwować. Edyta Górniak pozując na ściance spoliczkowała innego gwiazdora.

Nikt nie spodziewał się takiego skandalu w Opolu. Nawet tegorocznym, który przez swoich organizatorów owiany jest złą sławą. Wraz ze zmianą władzy zmienił się bowiem repertuar i widownia festiwalu. Od kilku dni media rozpisują się o wielkiej porażce kultowego wydarzenia. Choć wokół Opola narosło wiele kontrowersji i napięć, taki skandal trudno było przewidzieć. Edyta Górniak, na oczach fotoreporterów spoliczkowała niechcianego adoratora.

Edyta Górniak spoliczkowała gwiazdora

Na swój cel piosenkarka wzięła Donatana. Znany głównie wśród młodego pokolenia producent nie bez powodu został spoliczkowany. Chwilę przed ciosem złapał Górniak za pośladek. Piosenkarka nie pozostała mu dłużna. W reakcji na niechciany dotyk najzwyczajniej w świecie sprzedała mu siarczysty policzek. Całemu zdarzeniu przyglądała się grupa fotoreporterów, którzy uwiecznili sytuację. Piosenkarka ani producent nie mieli jeszcze okazji skomentować sytuacji. Możemy jednak spodziewać się znacznego ochłodzenia relacji między nimi. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawieZOBACZ TAKŻE:
  1. Maryla Rodowicz wspomina zmarłą mamę. Zrobiła to we wzruszający sposób
  2. Anna Dymna zrozpaczona. Musi zaakceptować brak Ireny Santor
  3. Hanna Lis wszczęła ostrą awanturę! Ogórek uderzyła w jej czuły punkt
  4. Michał Szpak będzie miał dzieci! Zaskakujące wyznanie artysty
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News