Edyta Górniak nie może uwierzyć. Jej rozbierane zdjęcia rolnik rozwiesił w miejscu publicznym
Wiadomości Pikio - 29 Listopada 2018

Edyta Górniak nie może uwierzyć. Jej rozbierane zdjęcia rolnik rozwiesił w miejscu publicznym

Edyta Górniak znana jest nie tylko jako niezwykle utalentowana, ale także bardzo piękna artystka. W przeszłości gwiazda decydowała się więc na rozbierane sesje, które zdecydowanie przypadły do gustu jej fanom. Jeden z nich był prawdopodobnie tak zachwycony zdjęciami piosenkarki, że zdecydował się... rozwiesić je w miejscu publicznym.

Edyta Górniak od lat utrzymuje swe miejsce w totalnej czołówce gwiazd krajowej sceny muzycznej, którego zapewne nie zamierza prędko oddać. Artystka z powodzeniem nagrywa kolejne płyty oraz koncertuje, często pojawiając się także w programach telewizyjnych i udzielając wywiadów kolorowym magazynom.

Edyta Górniak w magazynie Playboy. Gwiazda wzięła udział w intymnych sesjach zdjęciowych

Warto jednak pamiętać, że w przeszłości fani mogli poznać piosenkarkę z niezwykle odważnej strony, której dziś raczej nie pokazuje. Już w latach 90. można ją było zobaczyć na jednej z okładek polskiego Playboya. Nie była to oczywiście jej ostatnia zmysłowa sesja dla magazynu. Jedna z nich zafascynowała nawet odbiorców do tego stopnia, że magazyn zdecydował się na wypuszczenie na rynek dwóch wariantów gazety ze zdjęciem Górniak na pierwszej stronie. Chociaż od tamtej chwili minęło już naprawdę sporo czasu, najwierniejsi fani wciąż pamiętają o intymnych fotografiach gwiazdy. Co ciekawe, jeden z nich był nimi na tyle zachwycony, że zdecydował się wywiesić zawierający je plakat na... fasadzie domu. Kiedy artystka zobaczyła baner w drodze na jeden koncertów, nie mogła powstrzymać się od zrobienia pamiątkowego zdjęcia oraz opublikowania go na swoim koncie na portalu społecznościowym. Całość opatrzyła bardzo dowcipnym opisem. - NO! Tak to można mieszkać. Ja to szanuje. Pozdrawiam Machnice - napisała naprawdę zaskoczona gwiazda, której pomysł fana ewidentnie przypadł do gustu, czego nie zamierzała ukrywać.DALSZA CZĘŚĆ TEKSU POD GALERIĄ
"M jak miłość" pożegnało aktorów."M jak miłość" pożegnało wielu świetnych aktorów. Będziemy za nimi tęsknićCzytaj dalej

Skąd wziął się pomysł słuchacza? Bez wątpienia nie jest to chwilowa fascynacja

Co ciekawe, wywieszenie ogromnego plakatu na fasadzie domu nie było prawdopodobnie jednorazowym działaniem celebrującym pobliski koncert Edyty Górniak. Baner jest bowiem w naprawdę słabym stanie, co może sugerować, że wisi na na swym obecnym miejscu od naprawdę długiego czasu. Znakomita polska wokalistka ma więc najpewniej naprawdę wiernych fanów, którzy od lat śledzą jej karierę i pokazują swe oddanie nawet w tak prozaicznych sytuacjach.Edyta Górniak Fot. Instagram/Edyta GórniakEdyta Górniak Fot. Instagram/Edyta GórniakZOBACZ TAKŻE:
  1. Niesamowita siła charakteru. Nieznany dramat Michała Wiśniewskiego, który wielu by zniszczył
  2. Dlaczego nie mam ochoty się kochać? Ekspert tłumaczy
  3. Bardzo mocne słowa Jarosława Bieniuka. To ostrzeżenie dla wszystkich Polaków
  4. Znaki zodiaku i ich NAJWIĘKSZE zalety. Jakie ma twój?
  5. „Załamanie”. Aktorka grająca „Bożenkę” w Na dobre i na złe opowiada o koszmarze
ZAMIANA
KoraKora cierpiała na podstępną chorobę. Łatwo zlekceważyć jej objawyCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News