edyta górniak
fot.youtube.com/edytagórniakchannel
Mateusz Wysokiński - 5 Grudnia 2018

Przełom w życiu Górniak, jakiego jeszcze nie było. Wróżka nie ma wątpliwości

Edyta Górniak jest w przededniu wielkiego szczęścia, a przynajmniej tak twierdzi jedna z bardziej znanych polskich wróżbitek. Co czeka słynną piosenkarkę?

Edyta Górniak zaskoczyła ostatnio swoich fanów informacją o rozstaniu z kierowcą rajdowym Mateuszem Zalewskim. Fakt skończenia związku miał być bardzo bolesny dla kobiety, która od wielu lat szuka mężczyzny, któremu będzie mogła zaufać na lata. Jak się okazuje, dobrą nowinę ma dla niej jedna ze słynniejszych polskich wróżek, która zwiastuje nadchodzące, wielkie szczęście, które ma spotkać wokalistkę.

Edyta Górniak. Czy los się w końcu do niej uśmiechnie?

Życie prywatne Edyty Górniak nie należy do zbytnio udanych. Każda relacja, w której była słynna wokalistka prędzej czy później kończyła się. Najbliżej szczęścia kobieta była z Dariuszem Krupą, który stał się ojcem jej jedynego dziecka Allana. Niestety, ale małżeństwo z muzykiem skończyło się przez zachowanie mężczyzny, który miał być stale uzależniony od narkotyków. Przypomnijmy, że były mąż piosenkarki odsiaduje właśnie sześcioletni wyrok z powodu potrącenia kobiety na pasach w centrum Warszawy. Mężczyzna był wtedy pod wpływem kokainy. Ostatnio kobieta pragnęła powiększyć rodzinę i ustatkować się. Plotki donoszą, że była nawet w ciąży z kierowcą rajdowym Mateuszem Zalewskim. Niestety dla pary, kobieta miała poronić i od tego czasu zaczął się wielki kryzys pary, który doprowadził do rozpadu ich związku. Pomimo traumatycznych przeżyć, kobieta w końcu ma przeżyć wielką miłość, która może zmienić absolutnie wszystko w życiu ikony polskiej muzyki.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Kuba WojewódzkiKuba Wojewódzki ukrywał to przez lata! Teraz odkrył się przed światemCzytaj dalej

Wróżka zwiastuje szczęście Górniak

Osobą, która postanowiła zająć się wokalistką jest jedna z bardziej znanych polskich wróżbitek Anną Kempisty. Kobieta powiedziała, że za niepowodzeniem ostatniego związku piosenkarki stoi sama Górniak. - Związek pani Edyty z panem Mateuszem, owszem, uskrzydlił ją, ale nie rokował na dłuższą metę, bo nie był idealny. On był zachwycony i miał energii za dwoje. I właśnie ta nierówność zaważyła na ich wspólnej przyszłości - powiedziała w rozmowie z Twoim Imperium wróżka Pomimo tego, że to artystka miała być powodem rozpadu relacji, to karty tarota mają być bardzo łaskawe dla piosenkarki. Ekspertka od przepowiadania przyszłości zapowiada, że diwa niebawem spotka mężczyznę, z którym stworzy naprawdę udany związek. - To spadnie na nią jak grom z jasnego nieba. Ale ślubu nie będzie - stwierdziła jasnowidz.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kurdej-Szatan wbija szpile w koleżankę z planu! Wyjawia kulisy „M jak Miłość”, zapamiętamy je długo
  2. Ile zarabia Karolina Szostak? Zarobki szokują
  3. Doda zdradziła swój sekret. Rozrywa serce, zwłaszcza starszym ludziom
  4. Jak wygląda badanie ginekologiczne? Krok po kroku
  5. Dlaczego nie mam ochoty się kochać? Ekspert tłumaczy
Anna LewandowskaAnna Lewandowska i sekrety jej bogactwa. Czego możecie jej pozazdrościćCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News