Edyta Górniak przeżywa tragiczne chwile! Jej mama właśnie trafiła do szpitala

Edyta Górniak przeżywa tragiczne chwile! Jej mama właśnie trafiła do szpitala Źródło: youtube.com

Edyta Górniak ostatnimi czasy przeżywa bardzo ciężkie chwile. Dopiero co wyznała światu, że była w ciąży, ale niestety straciła swoje dziecko, a już musi mierzyć się z kolejnym ciosem od losu. Tym razem został on wymierzony w jej mamę, która trafiła do szpitala.

Edyta Górniak wydawała się wracać na właściwe tory. Jest w trakcie trasy akustycznej trasy, z którą wiązała wielkie nadzieje. Jednak w życiu prywatnym nie idzie jej tak dobrze. Gwiazda niechętnie wróciła do Polski, straciła ciążę, a teraz walczy o życie matki.

Edyta Górniak cierpi z powodu matki

Problemy matki Edyty Górniak rozpoczęły się już przed wieloma laty. Jednak relacje Grażyny Jasik z córką nie należały do najcieplejszych, przez co długo sama musiała zmagać się ze swoim zdrowiem. W tym czasie przeszła 14 operacji, w tym założenie bajpasów, co w znacznym stopniu wpłynęło na wycieńczenie jej organizmu. W sierpniu tego roku kobieta trafiła do szpitala na skutek udaru. Była już wtedy pogodzona z córką, dlatego ta gdy tylko dowiedziała się o zdarzeniu odwołała nagrania do programu "The Voice Kids" i ruszyła do swojej rodzicielki. Już po kilku dniach mamę wypisano do domu, co było dla rodziny dosyć zastanawiającą decyzją. - Martwię się o mamę. Uważam, że lekarze w lecie stanowczo za wcześnie wypisali ją ze szpitala - mówiła wtedy Edyta Górniak. Oczywiście przeprowadzono kompleksowe badania, które ku zaskoczeniu wszystkich wykazały bardzo dobre wyniki. Jednak radość nie trwała długo, ponieważ Grażyna Jasik po raz kolejny trafiła do szpitala.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Narzekała między innymi na ból serca, z którym w przeszłości miewała problemy. Lekarze położyli ją w szpitalu na obserwacji - podaje informator Faktu. Chociaż kobieta pozostaje przytomna, to w żadnym stopniu nie można bagatelizować jej stanu zdrowia. W tym wieku i z taką historią lekarską każde zagrożenie jest realne, dlatego też nie można wykluczać nawet najgorszego scenariusza. Problemy matki zbiegły się w czasie z tragicznym wyznaniem Edyty Górniak. Artystka przyznała, że dopiero co straciła dziecko. - Ja od dwóch lat bardzo marzyłam o tym, by być w ciąży no i... zaszłam w ciążę, ale niestety, ją straciłam. To było jedno z najbardziej dziwnych, nieoczekiwanych doświadczeń (...) Wszyscy, którzy mieli takie doświadczenie to wiedzą, że tak naprawdę kobieta zostaje bardzo samotna z tym uczuciem. Nawet jak się ma wspaniałe wsparcie, to jednak jest takie uczucie ogromnego osamotnienia i trzeba przejść trudną drogę, najpierw nadzieja, badania, potem nagła rozłąka... To jest bardzo trudne - wyznała w programie Dzień Dobry TVN.
ZOBACZ TAKŻE
  1. Legendarna gwiazda TVP zagrała najodważniejsze sceny w historii! Jesteśmy w szoku 
  2. Totalny chaos ws. emerytur! ZUS przerażony, ludzie mogą wykorzystać dziurawe przepisy 
  3. Znaki zodiaku kobiet, które są cudownymi partnerkami
  4.  Te zwierzęta zabijają najwięcej ludzi. Nie uwierzysz, kto jest na 1. miejscu..
  5. Nergal zwyzywał beneficjentów 500 plus! „Bezmózgie taliby. Do roboty warchoły”
Następny artykuł