Młodszy partner Górniak w końcu zabrał głos. Edyta jest wściekła!

Młodszy partner Górniak w końcu zabrał głos. Edyta jest wściekła!

Odkąd wyszło na jaw, że Edyta Górniak spotyka się z dużo młodszym mężczyzną - media zawrzały. Choć Mateusz Zalewski długo trzymał się z daleka od komentowania swojego związku z piosenkarką, ostatnio nie wytrzymał i zabrał głos w tej sprawie.

- Nie jestem nikim znanym, by zabierać głos w gazetach – powiedział Mateusz Zalewski, pytany o związek ze starszą o jedenaście lat Edytą Górniak. Znajomy Edyty Górniak w lipcu przyznał, że para spotyka się od kilku miesięcy. Mateusz Zalewski jest kierowcą rajdowym i synem łódzkich biznesmenów - chciałby się trzymać z dala od świata show biznesu. Wokalistka poznała mężczyznę, przebywając w łódzkiej klinice po kontuzji kolana. Między dwojgiem podobno szybko zrodziło się uczucie.

Edyta Górniak jest wściekła! Czy piosenkarka kontroluje swojego partnera?

Niedawno pojawiły się plotki, że Górniak szpieguje swojego partnera. Gdy wybrała się na wakacje do Tajlandii, media podchwyciły temat i zaczęły spekulować, czemu nie zaproponowała wyjazdu swojemu ukochanemu. Zaczęły krążyć plotki, że Górniak chce kontrolować partnera z daleka, sprawdzając jak radzi sobie z samotnością. Choć Zalewski nie wchodził w dyskusje w mediami, tym razem nie wytrzymał. Skomentował sytuację w mediach społecznościowych: -Z niedowierzaniem czytam, że moja Ukochana bawi się w Sherlocka Holmesa. W dniu, w którym poznał Edytę, Mateusz przyznał, że od dawna ją adoruje. Gdy piosenkarka była pod opieką chirurgów z Łodzi, on troskliwie się nią zajmował. Nawet syn gwiazdy - czternastoletni Allan, podobno jest zachwycony partnerem matki. Chce tak jak on zostać kierowcą rajdowym. Wygląda na to, że związek Górniak i Zalewskiego jest szczęśliwy. Czy gwieździe udało się w końcu znaleźć miłość na resztę życia? Mateusz Zalewski Fot.Instagram/matilodz Edyta Górniak Edyta Górniak fot. youtube.com/pudelektv

PRZECZYTAJ TAKŻE: Nieprawdopodobne! Gessler miała romans ze słynnym aktorem

PRZECZYTAJ TAKŻE: Legendarna piosenkarka w żałobie. Nie żyje jej ukochany syn

PRZECZYTAJ TAKŻE: Gwiazda TVP złamała prawo?! Policja wydała ostrzeżenie

     
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News