Zaskakująca deklaracja Górniak! Zmieniła orientację seksualną?

Zaskakująca deklaracja Górniak! Zmieniła orientację seksualną? Źródło: fot. Instagram/Edyta Góniak

Edyta Górniak od lat popiera środowiska LGBT, ale ostatnio zaskoczyła swoich fanów kontrowersyjną wypowiedzią. Można zacząć zastanawiać się, czy artystka zmieniła orientację seksualną.

Edyta Górniak od dawna czynnie wspiera środowisko LGBT, jest za równouprawnieniem i związkami partnerskimi. Jej fani zachwyceni są jej poglądami. Do tej pory wydawać by się mogło, że artystka jest osobą heteroseksualną, ale teraz pojawiły się pewne wątpliwości. - Pamiętam wypowiedź, że „gdybym była mężczyzną, pewnie byłabym gejem”. Różne rzeczy mogą się wydarzyć, mogę odkryć różne upodobania, natomiast jestem zdania, że te słowa płynęły z tego, że generalnie uważa się całe społeczeństwo gejowskie za osoby szczególnie wrażliwe na piękno. W ogóle wrażliwe. Jeśli za taką jestem uważana, to super. Chciałabym się zawsze kojarzyć z dobrem i z pięknem w miarę możliwości – wyjawiła piosenkarka w rozmowie z Faktem.

Edyta Górniak - czy zmieni orientację seksualną?

No cóż, nie da się ukryć, że Edyta faktycznie kojarzy się z pięknem i wrażliwością, a również otwartością. Być może niedługo usłyszymy o jej związku z jakąś równie wrażliwą kobietą. Na pewno moglibyśmy liczyć na stworzenie z tej okazji pięknej, zmysłowej ballady, do której głos Górniak pasuje idealnie. Biorąc pod uwagę, że niedawno pojawiła się na okładce branżowego magazynu "Replika". Być może naprawdę jest bliska zmian.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Warszawa: Przerażający wypadek, z samochodu wyciągnięto ciężarną z dzieckiem
  2. Paraliż na polskich lotniskach. Podróżujący szykują się na najgorsze
  3. PiS zmienia emerytury! Niektórzy stracą swoje pieniądze
Źródło: jastrzabpost.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News