Edyta Górniak w mocnych słowach o swoim partnerze. To zabójczo przystojny piłkarz

Edyta Górniak w mocnych słowach o swoim partnerze. To zabójczo przystojny piłkarz Źródło: Edyta Górniak o partnerze

Edyta Górniak od wielu lat wzbudza ogromne zainteresowanie wielu mediów. Ich uwaga w chwili obecnej, gdy artystka jest coraz mniej aktywna na scenie, skupia się przede wszystkim na jej burzliwym życiu prywatnym. Kobieta tym razem jednak powiedziała im coś, czego nikt się nie spodziewał.

Edyta Górniak nie bez powodu nazywana jest najsłynniejszą polską piosenkarką. Jej długa i pełna sukcesów kariera na scenie muzycznej sprawiła, że fani do dziś nie mogą odżałować, iż postanowiła powoli wycofać się z aktywności zawodowej. Artystka od wielu lat ma problemy ze stabilizacją w życiu prywatnym i niektórzy spekulują, że jest to jeden z głównych czynników, wpływających na jej decyzję.

Jednak wiele wskazuje na to, że w końcu nastąpił przełom. Po wielu burzliwych związkach, zakończonych rozstaniami - które były mocno komentowane w mediach, a które to nie pozostały bez wpływu na jej karierę zawodową - Edyta Górniak najwidoczniej w końcu odnalazła coś, czego tak długo jej brakowało. Świadczą o tym jej słowa w jednym z wywiadów, które pomimo tego, że nie ujawniają żadnych szczegółów, mówią zadziwiająco wiele.

Edyta Górniak o swoim związku

Byłych partnerów Edyty Górniak można by długo wymieniać. Każdy z tych związków był bardzo obficie komentowany przez media, a najsłynniejsza piosenkarka w Polsce po pewnym czasie miała już dość ciągłego odpowiadania na prywatne pytania. Nie inaczej było w przypadku jej obecnego partnera - Tomasza Mazurkiewicza. Jednak tym razem piosenkarka postanowiła wyciągnąć wnioski z przeszłości.

- Mam nadzieję, że jednak codziennie się czegoś uczę i że wyciągnęłam wnioski. Będę może trochę bardziej ostrożna i mądrzejsza tym razem. Tak mogę powiedzieć tylko - powiedziała o obecnym związku artystka dla "Super Expressu".

DALSZA CZĘŚĆ TEKST POD GALERIĄ

Z tej wypowiedzi można wiele wywnioskować. Wszystko wskazuje na to, że tym razem Edyta Górniak chce uniknąć wniknięcia mediów w sferę prywatną. Może to oznaczać, że na obecnym związku zależy jej dużo bardziej niż na poprzednich i być może właśnie znalazła osobę, która przyniesie jej tak pożądaną stabilizację.

Tomasz Mazurkiewicz jest byłym piłkarzem między innymi Legii Warszawa i podobnie jak jego partnerka, miał w swoim życiu trudny epizod miłosny. Jest od niej młodszy o dziewięć lat, jednak mimo wszystko para musiała znaleźć wspólny język.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Uwielbiany aktor „M jak Miłość” zmarł na raka trzustki. Do końca nie tracił nadziei
  2. Marek Piekarczyk stracił dziecko. Wstrząsające wspomnienie: „Zrobili sobie imprezkę na oddziale”
  3. Norbi straci pracę?! Prowadzący "Jaka to melodia" przerywa milczenie
  4. Księżna Kate jej tego nie daruje. Wbijające w ziemię słowa Meghan o zdradzie Williama, Wielka Brytania zaniemówiła
  5. Gwiazda Polsatu przesadziła z wypełniaczami. Gdy zobaczycie jej usta, odbierze wam mowę, ten widok przeraża
  6. Marta Kaczyńska przekazała tragiczne informacje. "Karetka zabrała ją dziś, nie wiemy czy z tego wyjdzie"

źródło: Viva

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News