Edyta Górniak znalazła na planie TVN najlepszą możliwą rzecz. Gratulacje!

Edyta Górniak znalazła na planie TVN najlepszą możliwą rzecz. Gratulacje! Źródło: screen/youtube/20m2

Edyta Górniak nie przestaje zaskakiwać. Po wyjątkowo głośnym rozstaniu z Mateuszem Zalewskim wiele osób twierdziło, że kobieta może się załamać i trochę potrwa, zanim znów powróci do swej medialnej formy. Tymczasem okazuje się, że kobieta czuje się doskonale, a na planie produkcji TVN znalazła coś cudownego. 

Edyta Górniak przez wszystkie lata swojej muzycznej kariery zyskała uznanie i szacunek milionów Polaków. Niemalże każdy z nas wie, jaki wkład w polską twórczość miały jej kompozycje, dzięki czemu piosenkarka od lat obecna jest na salonach i w świecie polskiego show-biznesu. Dodatkowo rozgłos lubi podsycać informacjami ze swojego życia prywatnego, a przez to media nie przestają się nią interesować. Niedawno głośno było o jej miłosnych rozczarowaniach i tragediach w życiu uczuciowym, teraz jednak dobra karta wróciła. Edyta Górniak na planie show TVN "Agent Gwiazdy" znalazła najlepszą z możliwych w życiu rzeczy.

Edyta Górniak zapracowana jak nigdy

Nikt się nie spodziewał, że właśnie teraz Edyta Górniak zgodzi się na udział w kolejny sezonie programu "Agent Gwiazdy", lecz ona zdecydowanie lubi zaskakiwać. Powszechnie wiadomo, że jej koncertowy grafik jest naprawdę napięty i ciężko w nim znaleźć wolne chwile, dała jednak radę połączyć występy przed fanami z lotami na Wyspy Kanaryjskie, by wraz z innymi uczestnikami starać się wykryć tytułowego Agenta. - Wyczerpana, chora, lecz głęboko szczęśliwa, że tak wiele pięknych projektów udało mi się w zeszłym roku dla Was zrealizować. Trasa letnia, koncert poświęcony pamięci Pana Wodeckiego, Gala Boxu, JTM, Opole, Sopot, 3 premiery utworów filmowych, Sylwester, 100’lecie niepodległości Wielkopolski w Poznaniu, „koncert Miłosny” w Gdańsku, Agent Gwiazd, Royal Albert Hall w Londynie.. i Trasa Akustyczna. Pewnie coś pominęłam. Do tego przeprowadzka z Los Angeles, wybór szkoły wojskowej przez Allana i parę innych jeszcze, prywatnych, ważnych wątków… - pisała. Teraz jednak okazuje się, że praca na planie "Agent Gwiazdy" przyniosła jej nie tylko przygodę i kolejną dawkę popularności, ale i coś wyjątkowego.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na planie programu "Agent Gwiazdy" znalazła coś wspaniałego

Choć w życiu miłosnym Edyta Górniak w ostatnim czasie nie miała lekko, doskonale sobie z tym poradziła i wręcz kwitnie. Fani zachwycają się jej kondycją sceniczną oraz olśniewającą urodą, tymczasem pod jej ostatnim postem na jaw wyszło coś wspaniałego. - Najdroższa moja duszyczko. Ty wiesz czekam na nasz wspólny cudowny rok Love You more. Pięknego 2019 roku - skomentowała jej wpis koleżanka z planu "Agent Gwiazdy", Viola Kołakowska. Wygląda na to, że Edyta Górniak znalazła na planie prawdziwą przyjaźń, która po trudnym rozstaniu z pewnością będzie jej potrzebna. Miejmy nadzieję, że piosenkarka nie zamknie się przed sympatią nowej przyjaciółki i dopuści do siebie wsparcie w tych trudnych i zapracowanych chwilach. ZOBACZ TAKŻE: 
  1.  Gdzie mieszka Beata Kozidrak? Jej GIGANTYCZNA willa wprawia w osłupienie
  2. Nie uwierzycie w zarobki Szpaka. Taka FORTUNA jest niewyobrażalna
  3. Służba Ochrony Państwa nie zdała egzaminu? Ten film tego dowodzi
  4. Grażyna Kulczyk z partnerem. Kim jest najbogatsza kobieta w Polsce
  5. Ile lat ma Barbara Kurdej-Szatan? Ta informacja totalnie was zaskoczy
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News