Skandaliczne komentarze internautów przeciw Edycie Górniak. "Menopauza odebrała jej rozum"

Skandaliczne komentarze internautów przeciw Edycie Górniak. "Menopauza odebrała jej rozum" Źródło: Fot. Instagram/Edyta Górniak

Edyta Górniak zaskoczyła nawet swych najwierniejszych fanów. Celebrytka zdecydowała się bowiem na wynajęcie mieszkania, jednak warunki, które postawiła już na etapie poszukiwań, dla wielu internautów okazały się całkowicie oderwane od rzeczywistości. Nie oszczędzili więc piosenkarki w licznych komentarzach.

Górniak na co dzień mieszka w Stanach Zjednoczonych. Jako że na lato i jesień zaplanowała w Polsce serię koncertów, musi powrócić do kraju, gdzie poszukuje obecnie mieszkania.

Edyta Górniak postawiła twarde warunki

Warto zaznaczyć, że gwiazda ma jednak bardzo konkretne wymagania odnośnie przyszłego lokum. Mieszkanie musi być nowoczesne i jasne, a do tego naprawdę duże - co najmniej 150 metrów kwadratowych. Górniak chce także, aby znajdowało się na najwyższym piętrze wieżowca, więc potrzebuje własnej windy oraz sporego tarasu. Ważnym żądaniem jest także brak sąsiadów, który ma zapewnić ciszę oraz komfort.

Co na to sympatycy twórczości artystki?

Fani są zadziwieni stanowczymi wymaganiami piosenkarki. W komentarzach nie oszczędzają więc znanej wokalistki. "Zejdź na ziemię kobieto i zabierz tam syna. Woda sodowa……."; "Menopauza odbiera rozum"; "Czy ta czarownica zapomniała dzięki komu ma pieniądze na ten apartament? Niech spojrzy w lustro i pogada z psychiatrą. Gwiazda od 7-miu boleści, żałosne" - to tylko niektóre wpisy fanów, którzy w internecie komentowali poszukiwania mieszkania Górniak. Zaznaczamy jednak, że takie komentarze są skandaliczne. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Roztrzaskana czaszka, krwiak mózgu, paraliż ciała. Dramat pięknej dziennikarki Polsatu
  2. Potężny zwrot w życiu Roznerskiego! To koniec przygody z M jak miłość?
  3. Kaczyńska lada dzień rodzi. Przyłapano ją na kolejnej imprezie
  4. Bestia w ludzkim ciele! Obciął łapy psa sąsiada żeby się zemścić za błahostkę
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News