Górniak powiedziała "tak". Nowy chłopak diwy się wygadał

Górniak powiedziała "tak". Nowy chłopak diwy się wygadał Źródło: YouTube -Instytut Edukacji Pozytywnej

Edyta Górniak w ostatnich tygodniach przeżywa szczęśliwe chwile w związku z odnalezieniem nowej miłości. Na jaw wyszły informacje o jej związku z jednym ze znanych polskich sportowców sprzed lat. Mężczyzna wypowiedział się ostatnio na temat swojej relacji z gwiazdą muzyki.

Edyta Górniak uchodzi za jedną z najwybitniejszych polskich wokalistek w historii. Piosenkarka wciąż odnosi liczne sukcesy zawodowe, jednak długo nie mogła pogodzić ich z życiem prywatnym. Brakowało jej stabilizacji, jej liczne związki nie kończyły się szczęśliwie. Sytuacja może jednak ulec zmianie w związku z ostatnimi wydarzeniami z jej życia, dzięki którym życie rodzinne celebrytki może nareszcie wyglądać tak, jak sama o tym marzyła.

Kilka tygodni temu dowiedzieliśmy się o jej związku z Tomaszem Mazurkiewiczem, byłym piłkarzem występującym przez lata w Ekstraklasie. Ich uczucie szybko się rozwinęło, choć piosenkarka nie chciała przez pewien czas potwierdzać doniesień medialnych na temat swojego partnera. Oboje nieoczekiwanie zaczęli się chwalić wspólnymi zdjęciami w internecie. Jedno z nich zamieszczone przez Mazurkiewicza przekazuje ważną informację.

Edyta Górniak powiedziała "tak"

Tomasz Mazurkiewicz nie był w Polsce piłkarzem należących do grupy najbardziej rozpoznawalnych, choć przez pewien czas mógł cieszyć się z pewnych sukcesów. Po kilku miesiącach gry w Legii Warszawa przeniósł się do duńskiego Aarhus, gdzie spisywał się na tyle dobrze, że zasłużył na powołanie do reprezentacji Polski. Karierę kończył w Arce Gdynia, a w Trójmieście mieszka do dziś.

Były sportowiec postanowił kilka dni temu podzielić się z fanami na Instagramie zdjęciem z rozmowy wideo ze swoją ukochaną. Na zdjęciu zamieścił również krótki opis, który miał przedstawiać plany pary na najbliższe kilka dni. Mogły one być zaskoczeniem dla wielu fanów, którzy nie spodziewali się, że relacja jest już na tyle rozwinięta, by dochodziło do takich propozycji.

Edyta Górniak najprawdopodobniej pojawi się w Trójmieście na Wielkanoc. Gwiazda polskiej muzyki została zaproszona przez swojego partnera. Nie krył on zdziwienia, gdy dowiedział się, że wokalistka nigdy nie spędzała tych świąt nad morzem, dlatego zależało mu na tym, by ukochana skorzystała z jego propozycji. 

Edyta Górniak spędzi święta z ukochanym

Wygląda więc na to, że Górniak ostatecznie zgodziła się na spędzenie świąt wspólnie z nowym partnerem. Dowiedzieliśmy się, że gwiazda nigdy nie miała okazji, by na Wielkanoc pojawić się właśnie w Trójmieście, lecz możliwość dokonania tego właśnie z Tomaszem Mazurkiewiczem wydała jej się bardzo atrakcyjna. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Czy Edyta Górniak w końcu znalazła szczęście w miłości? Wszystko na to wskazuje, choć wszystko okaże się w najbliższym czasie. Póki co gwiazda wygląda na wyjątkowo szczęśliwą w związku z byłym piłkarzem i nie zanosi się na to, by miało się to zmienić w najbliższym czasie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Uwielbiany aktor "M jak Miłość" zmarł w męczarniach na raka. Bardzo bał się śmierci
  2. Marek Perepeczko PRZEWIDZIAŁ własną śmierć?! Przerażające i mrożące krew w żyłach słowa tuż przed śmiercią
  3. Martyna Wojciechowska pokazała zdjęcie córki sprzed 10 lat. Powaliła Polskę na kolana
  4. Nowe fakty ws. Komendy. Media mówią o skorumpowanej prokuraturze
  5. Powiedział, że powinna się spodziewać, że zacznie ją zdradzać. Księżna Diana upokorzona przez męża
  6. Nowe fakty w sprawie dramatu z Madery. "W tym miejscu było już wiele wypadków"

źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News