Bez nazwy-1
screen/youtube/Instytut Edukacji Pozytywnej
Patryk Korzec - 3 Grudnia 2018

Były chłopak Górniak ujawnił wszystko. Wielu będzie w szoku

Edyta Górniak jest kultową postacią polskiej sceny muzycznej, która dała się poznać jako osoba wyjątkowo wrażliwa i uczuciowa. W ostatnim czasie media rozpisują się o niej głównie ze względu na niedawne zerwanie z ukochanym, który teraz postanowił publicznie ujawnić coś zaskakującego. 

Edyta Górniak jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich artystek, która swoją aktywnością artystyczną wyraźnie podzieliła Polaków. Część osób uważa jej dzieła za przełomowe i wręcz idealne, inni natomiast twierdzą, że kobieta wybiła się dzięki burzliwemu życiu prywatnemu i robi wszystko na pokaz. Trzeba przyznać jednak, że kobieta miała ogromny wpływ na polską muzykę, a jej życie rzeczywiście pełne było różnych zwrotów. Od kilku tygodni media nie przestają pisać o jej niedawnym zerwaniu z ostatnim ukochanym, Mateuszem Zalewskim, który do tej pory nie chciał głośno komentować całej sprawy. Teraz jednak mężczyzna postanowił oficjalnie odnieść się do plotek, a jego słowa z pewnością zaskoczą wielu fanów kobiety.

Edyta Górniak oficjalnie zerwała z Mateuszem Zalewskim

Media spekulowały o zerwaniu pary już kilka tygodni przed tym, gdy którakolwiek ze stron zdecydowała się oficjalnie powiedzieć coś w mediach. Pierwszymi poszlakami było usunięcie profilów z obserwowanych na Instagramie oraz poruszający post artystki dotyczący samotności, a po czasie jednak okazało się, że rzeczywiście coś jest na rzeczy. W zeszłym tygodniu Edyta Górniak w końcu oficjalnie ogłosiła, że zakończyła związek z Mateuszem Zalewskim, mężczyzna jednak nie od razu przyjął ten fakt do wiadomości - wciąż komentował jej zdjęcia i filmiki zamieszczane na Instagramie. Postanowił także nie zabierać głosu w mediach i nie odnosić się do całej sprawy.

Mężczyzna szczerze komentuje kwestię rozstania

W końcu, po kilku dniach ostrego ataku ze strony mediów, Mateusz Zalewski zdecydował się w rozmowie z "Super Expressem". W tej potwierdził doniesienia o zerwaniu, a dodatkowo powiedział coś, co z pewnością zaskoczy wielu fanów śledzących tą głośną sprawę.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Kinga Rusin i Małgorzata Rozenek - Majdan10 najgłośniejszych wojen polskich gwiazd [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
- Nie będę walczył. Walka mężczyzny z kobietą jest niemęska. Nie tego uczył mnie mój tata. Przepraszam, ale nie będę więcej nic komentować - skwitował. Wiele osób nie mogło uwierzyć w jego słowa twierdząc, że o taką kobietę, jak Edyta Górniak nie tylko warto, ale wręcz trzeba walczyć. Znajomi pary twierdzą jednak, że rozstanie było dla niego ogromnym ciosem i bardzo je przeżył - być może stąd ta decyzja. - Miał nadzieję, że jeszcze wszystko się ułoży, że spędzą wigilię razem z całą rodziną. Jak się okazało, łudził się na próżno. Oficjalny komunikat przekreślił jego starania - powiedział informator "Super Expressu".ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kochają go miliony, przeżył prawdziwy dramat. Wyznanie wgniatające w fotel
  2. Pobicie to dopiero początek koszmaru! To co wydarzyło się potem PRZERAŻA
  3. Ile zarabia Chodakowska? Zarobki ma jak z kosmosu
  4. Dlaczego nie mam ochoty się kochać? Ekspert tłumaczy
  5. Świetne! Najsłynniejszy aktor „Rancza” zrobił coś niesamowitego
Kuba WojewódzkiKuba Wojewódzki ukrywał to przez lata! Teraz odkrył się przed światemCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News