Matka Edyty Górniak walczy o życie w szpitalu

Matka Edyty Górniak walczy o życie w szpitalu

Wiadomość z ostatniej chwili! Edyta Górniak z pewnością jest przerażona. Jej mama właśnie trafiła do szpitala, gdzie walczy o życie. Do mediów dotarła straszna informacja, a słynna piosenkarka nie pojawiła się w studiu nagrań "The Voice of Poland", gdzie jest jurorką.

Nieobecność jednej z jurorek w studiu zaskoczyło producentów programu. Jak się okazuje, Edyta Górniak nie miała czasu na "The Voice of Poland", ponieważ zagrożone zostało życie bliskiej jej osoby. Mama Edyty trafiła do szpitala w nocy z środę na czwartek, teraz wiadomość ta trafiła do mediów. Grażyna Górniak-Jasik, jak podaje informator Pudelka, ma podejrzenia udaru.

Edyta Górniak rzuca wszystko! Jej mama walczy o życie, jest źle

- Mama Edyty miala podejrzenie udaru. Edyta rzuciła wszystko i pojechała do szpitala. Nagrania The Voice Kids miały opoźnienie siedem godzin - podaje szczegółowo informator Pudelka. Jak się okazuje, do odcinka w roli jurorki na zastępstwo została zaproszona Cleo. Piosenkarka bardzo szybko zareagowała i pojawiła się na planie. Jednocześnie producenci programu okazali się bardzo wyrozumiali dla gwiazdy, którą dotknęła ta rodzinna tragedia. Mamy nadzieję, że pani Grażyna już niedługo dojdzie do siebie!ZOBACZ TAKŻE:
  1. Córka Kaczyńskiej brutalnie zaatakowana. Dziewczynka cierpi, matka nie potrafi pomóc
  2. Nie żyje aktor, którego kochali Polacy. Znaliśmy go z TVP, "07 zgłoś się", "Hydrozagadki" czy "Nie lubię poniedziałku"
  3. To wydawało się niemożliwe! Żona Wiśniewskiego podjęła ostateczną decyzję
  4. Reakcja ojca na wieść, że syn pomaga zwierzętom wyciska łzy. Będziesz zaskoczony
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News