Edyta Górniak jest przerażona filmem Sekielskiego. Piosenkarka ma ważny apel do was wszystkich

Edyta Górniak jest przerażona filmem Sekielskiego. Piosenkarka ma ważny apel do was wszystkich Źródło: youtube.com/TVN Style

Edyta Górniak, choć zapracowana i ostatnio nieobecna w mediach, znalazła czas by odpowiedzieć na pytania dziennikarzy odnośnie filmu "Tylko nie mów nikomu". Empatyczna gwiazda postanowiła skorzystać z okazji i wystosować apel.

Edyta Górniak sama jest matką i nie wyobraża sobie sytuacji, w której jej syn Allan zostałby skrzywdzony przez osobę duchowną, która w dzisiejszym społeczeństwie uchodzi za wzór do naśladowania. Film dotknął ją do głębi i nie powinna dziwić jej reakcja.

Edyta Górniak zaapelowała do rodziców

- Dobrze, że ten film powstał, bo teraz jako rodzice będziemy mogli lepiej ochronić dzieci. Będziemy też bardziej czujni i świadomi, że dzieci potrafią zamknąć się w swoim świecie przestraszone, zawstydzone i niepewne. I tu jest ogromna rola rodziców. Przyglądajmy się naszym dzieciom i w razie jakiejś nietypowej sytuacji dociekliwiej zadawajmy pytania - powiedziała piosenkarka.

Edyta znana jest z bardzo dobrych kontaktów ze swoim dzieckiem, dlatego apeluje, by rodzice również o tą więź zadbali i byli czujni na choćby najmniejsze sygnały, które wskazują, że coś może być nie tak. Należy też uważnie obserwować otoczenie dziecka i dorosłe osoby, które teoretycznie mogą zrobić mu coś złego.

"Obudziłby się we mnie potężny gniew"

Edyta Górniak opowiada, że oglądała cały film Tomasza Sekielskiego ze złością, ale i z empatią. Było jej przykro oglądać i słuchać doświadczeń pokrzywdzonych osób. Niestety taka produkcja była potrzebna, by otworzyć innym oczy na pewne rzeczy.

- Wracanie do takich traumatycznych przeżyć musi być bardzo bolesne. Gdyby to się przydarzyło mojej mojemu synowi, to prawdę mówiąc nie odpowiadałabym za siebie. Obudziłby się we mnie potężny gniew i konsekwencje tego czynu byłyby okrutne - opowiadała, jak by mogła się czuć, gdyby jej syn został skrzywdzony.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Edyta zaznaczyła również, że film nie zmienia jej wiary w Boga, ale podtrzymuje wątpliwość jeśli chodzi o zachowanie ludzi. Ważna jest praca nad samym sobą i nieuleganie pokusom, a zwłaszcza księża powinni o to zadbać i tego przestrzegać jako przedstawiciele Boga na ziemi.

  1. Aktor TVP wziął ślub z popularną piosenkarką! To nowa i piękna para w polskim show-biznesie
  2. Legendarna aktorka TVP zmarła na straszliwego raka. Ale to alkohol ZNISZCZYŁ jej życie i karierę. Jej historia doprowadzi was do łez
  3. Wielki dramat na południu Polski. Mieszkańcy ewakuowani, sytuacja pogarsza się z każdą minutą
  4. Opublikowano dokumenty ministerstwa. Tyle pieniędzy naprawdę dali Rydzykowi, lepiej usiądźcie
  5. Słynny dziennikarz TVP z zarzutami. Miał znęcać się nad partnerką, poniżał ją na każdym kroku

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł