Górniak wymyśliła bezwzględną karę dla syna. W końcu się doigrał przez palenie papierosów

Górniak wymyśliła bezwzględną karę dla syna. W końcu się doigrał przez palenie papierosów Źródło: .

Edyta Górniak zdecydowała się wyciągnąć konsekwencje wobec swojego pierworodnego. Allan Krupa podczas swojej imprezy urodzinowej bawił się na tyle dobrze, że zapomniał o mamie i w jej pobliżu papierosy. Teraz 15-latka czeka kara.

Niedawno odbyły się 15-te urodziny Allana Krupy. Zdjęcia z całego przyjęcia bardzo szybko trafiły do sieci i wywołały niemałą burzę. Widać na nich jak nieletni pali papierosy. Najwyraźniej zabawa była na tyle dobra, że Allan zapomniał o mamie, która znajdowała się parę metrów dalej. Piosenkarka zadecydowała, że jej syn musi ponieść konsekwencje.  

Weekendowy odwyk za palenie papierosów? 

Edyta Górniak nigdy nie ukrywała, że jest wielką przeciwniczką palenia papierosów. Uświadamiała o tym również swojego syna, którego przestrzegała przed nałogiem. Piosenkarka niejednokrotnie przyznawała, że często rozmawia na ten temat z Allanem, który oświadczał, że nigdy nie ulegnie papierosom. Chwaliła go za dojrzałość. Dlatego też jeszcze większym szokiem musiało dla niej być, gdy okazało się, że Allan postanowił sobie zapalić i to stojąc kilka metrów dalej. 

Nie spodobało się to internautom. Zdjęcia z 15-tych urodzin syna piosenkarki, na których ten pali papierosy, bardzo szybko trafiły do sieci. W Internecie zawrzało na ich widok. Na Górniak wylała się fala hejtu, że pozwala 15-letniemu synowi palić papierosy i to w jej towarzystwie. Okazuje się, że piosenkarka wcale nie była świadoma poczynań syna i jej również bardzo się to nie spodobało. Choć niemalże od razu po imprezie urodzinowej, przeprowadziła z nim poważną rozmowę, była na tyle zawiedziona, że postanowiła wyciągnąć surowsze konsekwencje niż tylko rozmowa. 

 

Piosenkarka wysłała swojego syna na weekendowe leczenie, które prowadzone jest przez lekarzy. Specjaliści informują na nim, jakie skutki niesie za sobą palenie papierosów. Górniak liczyła na to, że taki przypływ wiedzy nieco ocuci jej pierworodnego. Jednak świadoma jest również jak wygląda przyswajanie wiedzy u nastolatków. Jednym uchem wpada, drugim wypada. Zdecydowała się zatem na mały szantaż wobec swojego syna, by jeszcze bardziej pokazać mu, że nie życzy sobie nałogów. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Edyta Górniak stawia ultimatum Allanowi 

Na co dzień Allan Krupa nie mieszka ze swoją mamą. 15-latek uczęszcza do szkoły wojskowej wiele kilometrów od miejsca zamieszkania Edyty. By każdego dnia nie musiał dojeżdżać, piosenkarka zadbała o to, by nieletni miał własną stancję. Mieszkanie z dala od mamy bardzo odpowiada Allanowi, dlatego też Górniak wiedziała, że to będzie jego czuły punkt. 

Gwiazda postawiła swojemu pierworodnemu ultimatum, że albo ten zerwie z nałogiem, albo straci swoje dotychczasowe miejsce zamieszkania i znów zamieszka z mamą. Dla Allana oznaczałoby to nie tylko przeprowadzkę, ale i koniec beztroskiego życia. Dodatkowo  każdego dnia musiałby dojeżdżać do szkoły ponad 100 kilometrów.

Z pewnością teraz 15-latkowi będzie o wiele łatwiej podjąć decyzję czy rzucić palenie, czy nie. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Michał Szpak pokazał młodszą siostrę. Tak PIĘKNYCH oczu nie ma chyba żadna 19-latka!
  2. Uwielbiany aktor "M jak Miłość" zmarł w męczarniach na raka. Bardzo bał się śmierci
  3. Bohater M jak miłość umiera na naszych oczach! Dramatyczne sceny w szpitalu
  4. Lokalna społeczność właśnie pogrążyła się w głębokiej żałobie. Zmarł zasłużony dla regionu Jan
  5. Zbigniew Wodecki zaczynał od Bacha. Lubił wracać tam gdzie był
  6. Fatalne informacje dla Jackowskiego, ale jeszcze gorsze dla Polaków. Pogoda pogarsza się na naszych oczach

 

Źródło: POPULARNE

 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News