Edyta Górniak odmówiła przyjmowania leków. Ból nie pozwala jej zapomnieć

Edyta Górniak odmówiła przyjmowania leków. Ból nie pozwala jej zapomnieć Źródło: youtube.com/ TVP VOD

Edyta Górniak zmaga się z prawdziwym dramatem. Legenda polskiej piosenki nie może do końca pogodzić się z wielkim bólem, który spotkał ją w życiu. Artystka nie zamierza jednak brać na to leków. Powód takiego zachowania jest wstrząsający.

Edyta Górniak przez długi czas miała wielkie problemy z tym, aby móc na nowo ułożyć sobie życie. Gwiazda polskiej estrady wielokrotnie wdawała się w toksyczne relacje, które najczęściej kończyły się głośnymi, medialnymi rozstaniami. Artystka, próbując poradzić sobie z ciężarem doświadczeń, odmówiła jednak przyjmowania leków. W mediach zdradziła, co stało za jej decyzją.

Edyta Górniak nie bierze leków. Artystka chce sama pokonać swoje demony

Kilka ostatnich lat definitywnie nie oszczędzało piosenkarki. Ikona muzyki, oprócz rozstań, dzieliła życie pomiędzy Warszawą a Stanami Zjednoczonymi, a doliczając do tego liczne zobowiązania zawodowe i wychowanie syna uzyskujemy obraz bardzo zmęczonej i wyczerpanej artystki. Sama Górniak uważa jednak, że nie chce korzystać z pomocy farmakologicznej w zaleczeniu swojego bólu. Według niej powinna podołać bólowi sama.

- Bardzo popularne na świecie stało się to, że ludzie wspierają się lekami. Mówię o tym, że ludzie chodzą do psychologów, psychiatrów i przyjmują leki. A ja się bardzo boję uzależnienia od bezpośredniego wpływu kogoś lub czegoś na mnie. Tego, że ktoś mógłby mnie uzależnić od środków chemicznych, które decydują o tym, co ja czuję. Nawet mała tabletka potrafi zmienić odczuwanie bólu, więc większa porcja tabletek przyjmowanych codziennie może zmienić nawet naszą osobowość i wpływa na nasze decyzje i postawy. […] W tym sensie utrudniam sobie przeżycie żałoby po rozstaniu, że nie przyjmuję nic - opowiada piosenkarka w wywiadzie dla magazynu "Viva".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Czy Górniak zdoła sobie w końcu ułożyć życie?

Wiele wskazuje na to, że była uczestniczka Eurowizji po latach jest w stanie w końcu zaznać szczęścia u boku ukochanego. Nowy chłopak artystki, Tomasz Mazurkiewicz to były reprezentant Polski w piłkę nożną, który zdaje się bardzo dobrze dogadywać z diwą. Górniak sama zaznacza jednak, że musi się mieć na baczności, aby i ta relacja nie zakończyła się źle.

- Jestem na takim etapie, że chciałabym siebie maksymalnie uchronić. Bo wydaje mi się, że wyczerpałam swój limit rozczarowań, boleści, rozerwania w środku, żałoby po rozstaniu – wszystko to już wyczerpałam. Dotknęłam takiego limitu, że nie potrafiłabym tych sytuacji, które mnie spotkały przeżyć kolejny raz - powiedziała Górniak w rozmowie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dramat Kingi Rusin! Gwiazda TVN totalnie się wtedy załamała. Jej wyznanie doprowadzi was do płaczu
  2. Jak mieszka Majka Jeżowska? Dorota Szelągowska złapałaby się za głowę, a Katarzyna Dowbor uciekłaby w popłochu
  3. Tragiczna wizja Jackowskiego. Ostrzega, że Polacy mają duży problem, najbliższe miesiące mają być koszmarem
  4. Dziś miliony widzów włączą TVN. Telewizja pokaże film Sekielskiego "Tylko nie mów nikomu"
  5. Odbierze wam mowę. Właśnie ujawniono PRAWDZIWY powód rozstania Meghan Markle z pierwszym mężem
  6. Smutne wiadomości obiegły rano polskie media. Nie żyje wielki artysta, który na zawsze zapisał się w historii

źródło: Wirtualna Polska 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News